Milletvekili Gürsel Erol, Canlı Yayında Tekrar Aday Olacağını Açıkladı

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Kanal Fırat Televizyonunda yayınlanan "Furkan Dilaver ile Son Baskı" programında gelecek seçimlerde Elazığ’dan tekrar milletvekili adayı olacağını açıkladı.

Milletvekili Gürsel Erol, Canlı Yayında Tekrar Aday Olacağını Açıkladı

CHP Elazığ Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Gürsel Erol, Kanal Fırat Televizyonunda yayınlanan "Furkan Dilaver ile Son Baskı" programında önemli açıklamalarda bulundu.

Deprem süreci boyunca yaşanılan sorunlara değinen Milletvekili Erol, süreçle ilgili önerilerini aktardı. Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ'da vatandaşların kentsel dönüşümle ilgili sorunlarının çözülebilmesi ve sürecin hızlı ilerleye bilmesi için mutlaka kentsel dönüşüm ofisinin kurulması gerektiğini belirtti. 

Furkan Dilaver’in Elazığ’dan tekrar milletvekili adayı olur musunuz sorusuna da cevap veren Milletvekili Gürsel Erol, “Bir dönem daha Elazığ’dan milletvekili adayı olacağım. Daha önceden olmayı düşünmüyordum. Büyük illerden birinde siyaset planlamamla ilgili bir düşüncem vardı. Ama Elazığ siyasetini bu noktaya getirip de Elazığ siyasetiyle ilgili bir milletvekili arkadaşımızın yorumundan ve değerlendirmesinden sonra hodri meydan deyip Elazığ’dan bir daha aday olacağım” dedi.

CHP’den aday gösterilmezseniz bağımsız girermisiniz sorusuyla ilgili Milletvekili Erol, “CHP’den aday sorunum olmaz. Ben CHP’liyim, CHP’den aday olurum. CHP’de gelecekle ilgili siyaset planlamalarım ve beklentilerim var” ifadelerini kullandı.

Milletvekili Gürsel Erol’un canlı yayındaki bu açıklamasının önümüzdeki günlerde Elazığ siyasetinde çok konuşulacağı düşünülüyor. 

VİDEO

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Mehmet
Mehmet - 3 yıl Önce

gürsel erol bu memleketin hakiki milletvekilidir.milletin gerçek vekilidir.sesidir.destekliyorum bu kararını

melik
melik @Mehmet - 3 yıl Önce

bu sefer birinci sırada iyiler olacak.2. sırada kazanamaz

Cexo
Cexo @Mehmet - 3 yıl Önce

Bir dahaki seçimlerde gürsel Erol oyunu %30 artırır. Emin olun.

Karasal
Karasal @Mehmet - 3 yıl Önce

Oyumuz artık Gürsel reise. Başkada yok.

Karşıyakalı
Karşıyakalı @Mehmet - 3 yıl Önce

Gürsel başkanım adamın hasıdır hası...

Yaşasın Azerbaijan
Yaşasın Azerbaijan @Mehmet - 3 yıl Önce

Elazığ Tarihi Boyunca Gürsel Erol Gibi Çalışkan, Atılgan, İyimser, Saygılı, Başarılı, Memleketine Sevdalı Bir Vekil Daha Görmedi!!!

Elazığlı Yakup
Elazığlı Yakup @Mehmet - 3 yıl Önce

Tebrik ederim,birde Furkan Dilaver'in her programı gündem oluşturuyor. onuda tebrik ederim

Mehmet
Mehmet - 3 yıl Önce

Gürsel Erol bey arkasına 2.sırada buluncak milletvekilini adayını da iyi seçtirirse peşinden ikinci milletvekilinide alabilir.bir de mhp çıkartır burdan..2+2+1 işte asıl ozaman elazığa hizmet gelirr..

+1??/
+1??/ - 3 yıl Önce

Ceketini biraksa secilir...

Ethem Gülbay
Ethem Gülbay - 3 yıl Önce

Bu dönem hiç olmazsa olumlu eleştiriler yapan bir milletvekilimiz oldu. Gürsel Erol lu bir millet ittifak ı Elâzığ dan en az iki milletvekili çıkarır

ABC
ABC - 3 yıl Önce

kanı bozuk denildi tüm elazığlılara yetmedi aynı hafta adam dövdürüldü akçakirazda. onurlu elazığlıların bu tavır ve davranışlara bir cevabı olacaktır ilaham. bunun kokusunu alıp böyle bir karar alması iyi bir siyaset okuması yaptığını göstermiş oldu.

Bağımsız
Bağımsız - 3 yıl Önce

Bağımsız gir rekora koş..

Ben #oyungürselerola
Ben #oyungürselerola - 3 yıl Önce

Sayın vekilim bu yazdıklarımızı bir Elazığ lı olarak okuyacağınız biliyorum. Ben hep ak partiye oy verdim fakat keşke oyumu çöpe atsaydım iyidir. Evet seçimlerde oyumu artık partiye değil sizin gibi Elazığa çalışan bir vekile vereceğim.

Hıdır Ali
Hıdır Ali - 3 yıl Önce

Bir daha Elaziga adım atmamak uzere iadeli taahhütlü postalayacagiz.pkklilarin partisiyle kolkola girip ,ittifak yapıp ondan sonra elazığ'dan medet umacaksiniz.Yerkurenin en hassas insanlarının yaşadığı şehrimizi hiç tanımamış bazı gafiller rüya görmeye devam edebilir.Ne rengi,ne dokunuşu bize ait olmayan kumaştan, ne bíçki ne de malzeme olur.Nereliyse oraya havale.Hadeeeee.

Turan tebrik ederim
Turan tebrik ederim @Hıdır Ali - 3 yıl Önce

Helal olsun güzel bir yorum ve gününüzün özeti

turan
turan @Hıdır Ali - 3 yıl Önce

vatan hainliği diye diye dolar oldu 7.85. millet açlıktan kırılıyor, ama derdiniz millet üzerinden algı yapmak. bu millet ekmek alacak parası kalmadığında anlayacak neyin ne olduğunu ama malesef geç kalınmış olacak. önemli olan milleti yaşatmak, devlet kutsandıkça milletin hiçbir değeri ve yaşam şansı kalmıyor.

ilker
ilker @Hıdır Ali - 3 yıl Önce

kim devlete düşman insanları savunuyor arkadaşım boş boş algı yapıyorsunuz yalan söylüyorsunuz?

Sana katılıyorum
Sana katılıyorum @Hıdır Ali - 3 yıl Önce

gitsin devlete düşman insanları savunsun .sonrada Elazığda insanımızı kandırsın.yok öyle ne kadar ekmek o kadar köfte.Elazığda vatana düşman çıkmaz.

Cemil
Cemil @Hıdır Ali - 3 yıl Önce

Ne yiyip içiyorsun sen hıdır? şimdi sana 18 yıldır ülkede yaşanılanları listelesek sen bunlara bile CHP yaptı dersin.. siz gördüklerinizi bile inkar edecek hale gelmişsiniz. yalana doğru diyecek hale gelmişsiniz.yazık size.

Elazigli
Elazigli @Hıdır Ali - 3 yıl Önce

Fetö icinde aynisini diyormudun. Ak parti onaylarsa onaylarsiz yok terör derse terör dersiz. Darbe olmasa fetoyu seyh yapar mezarina giderdiz. Beni memlektim ilgilendirir. Fikrin gibi zikrinde boş


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109