Milletvekili Gürsel Erol İçin Sağlık Bakanı Ambulans Uçak Gönderdi

Koronavirüse yakalanan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol için Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından Elazığ’a ambulans uçak gönderildi. Milletvekili Erol, Elazığ’dan özel uçakla Ankara’ya götürüldü. Milletvekili Erol’un sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Milletvekili Gürsel Erol İçin Sağlık Bakanı Ambulans Uçak Gönderdi

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’un yapılan koronavirüs testi pozitif çıktı.

Bir dizi programlara katılmak üzere Elazığ’da bulunan Milletvekili Gürsel Erol’un koronavirüs testinin pozitif çıkması üzerine devreye Sağlık Bakanı Fahrettin Koca girdi.

Elazığ’da özel bir hastanede bulunan Milletvekili Gürsel Erol’un tedavisinin Ankara’da devam etmesi için Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından Elazığ’a ambulans uçak gönderildi.

Gönderilen özel uçakla Milletvekili Gürsel Erol Elazığ’dan Ankara’ya gitti. Milletvekili Erol’un tedavisine Ankara Şehir Hastanesinde devam edilecek. Milletvekili Erol’un sağlık durumunun iyiye gittiği öğrenildi.

EROL: BAKAN KOCA’YA VE TÜM SAĞLIK ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR EDERİM

Öte yandan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı. Milletvekili Erol açıklamasında, "Vücut kırgınlığı şikayetiyle yaptırmış olduğum Covid-19 testimin pozitif çıktığını öğrendim. Şu an sağlık durumum iyi, süreçle yakından ilgilenen Sağlık Bakanı Sn. Fahrettin Koca’ya ve tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ederim. Covid-19 testimin pozitif çıkması nedeniyle, tedavi sürecimi Ankara’da geçireceğim. Bu süreçte telefonumu kapatmam gerektiğinden cevap veremediğim arayan, mesaj yazan tüm dostlara selam ve saygılarımla” dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2020, 17:38

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Xl
Xl - 2 yıl Önce

Neden Ankaraya gidiyoruz? Elazığ da hastane mı yok? Millet trafik kazasında ambulansı beklesin, bakanlık milletvekiline ambulans uçak göndersin. Müsriflik. COVID tedavisi acısından ne katacak Ankara da olmak. Regeneron mu verilecek sayın vekile.

Xl
Xl @Xl - 2 yıl Önce

Kimi eleştirdiğimi anlamayan arkadaş biraz kitap oku. Bu sayede okuduğunu anlamayı öğrenirsin.

Zülfüleri Seçmeyen adam
Zülfüleri Seçmeyen adam @Xl - 2 yıl Önce

Şimdi sen kimi eleştirdin ambulans gönderen Bakanımı Hasta olan vekili mi?

Haklı
Haklı @Xl - 2 yıl Önce

Adam haklı beyler dağılın

gakgo
gakgo - 2 yıl Önce

vekilime Allahtan şifa bakanımıza da kolaylıklar diliyorum.

sahipsiz elazığ
sahipsiz elazığ - 2 yıl Önce

elazığ hastane mi yok yok ya bide ambulans uçağı elazığa getiriyor . buraya getireceğine gitsin diğer ülkelerdeki kovit 19 TÜRK olan hastaları getirsin SAHİPSİZ ELAZIĞ...

Cafer
Cafer - 2 yıl Önce

Bu kadarı da fazla.Buradaki hastanelerde yatanlar insan değil mi?Biri de bu olsun,nedir bu düalistlik.Bari kıymete de geçse,o da ayrı konu.

Hasan
Hasan - 2 yıl Önce

Vekil beye geçmiş olsun. Ayrıca sağlık Bakanını da tebrik etmek lazım.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109