Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Elazığ’a Geliyor

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’in çeşitli temaslarda bulunmak üzere, 21 Ocak Cuma günü Elâzığ’a geleceği öğrenildi.

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Elazığ’a Geliyor

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’in 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı birinci döneminin son günü olan 21 Ocak Cuma günü Elazığ’a gelmesi bekleniyor.

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık’ın daveti üzerine Elazığ’a 21 Ocak’ta gelmesi beklenen Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’in kentte bir dizi temaslarda bulunacağı öğrenildi.

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’in Elazığ’da eğitim alanında yapılan çalışmalarla ilgili bilgi alması; meydana gelen deprem sonrasında yeni yapılan okullarda incelemelerde bulunması ve bir okulda karne törenine katılması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2022, 11:11

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
öretmen
öretmen - 7 ay Önce

elazığ milli eğitim yöneticileri ve oku müdürleri tamamen değişmeli 5 yıldan fazla aynı okulda kalan öretmenler yer değiştirmeli

değişmeli
değişmeli @öretmen - 7 ay Önce

Aynı okulda 5 yıl görev yapan öğretmenler de yer değiştirilmeli.

OKAN
OKAN @öretmen - 7 ay Önce

MECBURİYET OLMAKSIZIN İLKÖĞRETİM ÖĞRETMENLERİ TAYİN EDİLİYOR İL İÇİNDE İSTEDİĞİ YERE KEYFİNCE GİDENLER VAR..YAZKTIR O SEBİLERE ÖĞRETMEN DEĞİŞİKLİĞİ İLKOKULDA OLMAMALI.

Mehmet Akif Ersoy Anadolu lisesi
Mehmet Akif Ersoy Anadolu lisesi - 7 ay Önce

Sayın bakana iletin lütfen sağlam okulu yıktılar, hadi yıktılar yerine okul yapacaklardı yapmadılar. Elazığın tarihi okulu mehmet akif ersoy lisesini eski devlet hstanesine öecbur ettiler. Etrafı tinerci, balici olan bu okulda öğrenciler korkarak gidip geliyor. Vadedilen okulu verin. Sayın bakanımız jesap eorun bunlardan. Allah rızası için biri iletsin bakanımıza bu yetersizlerden hesap sorun...çocuklarımıza yazık.

Ulan boş sırıltıcı okuduğunu anla önce sonra ders ver
Ulan boş sırıltıcı okuduğunu anla önce sonra ders ver @Mehmet Akif Ersoy Anadolu lisesi - 7 ay Önce

Adam diyor yıktınız tamam. Bari söz verdiğiniz okulu yapın. Şuanki yer hastane binası etrafı tinerci dolu diyor . Sen nerenden okudun acaba babo

Bos ziriltililar
Bos ziriltililar @Mehmet Akif Ersoy Anadolu lisesi - 7 ay Önce

Mehmet akif bu şehirin kanayan yarasıydı iyiki yıkıldı. Kiz meslek lisesinin önünde toplanan küçuk çapkınlar ve ataturkün önünde kavgaya saldiriya toplanan bir sürü ögrenci görümünlü eskiya en azindan sokaklardan temizlendi keske atatürk ve liseside kaldirilsa uzak yere tasimsa hatta tüm liselr şehir merkezinden aralarinda en az 5 km olacak şekilde düzenlense ögrenciler birbirine ulaşamasa nr guzel olur nedir bu kavga toplanma milletin çocuklarini taciz etme hevesi .bir nam yapma ugruna 3 yada 5 çakal arkasina takip kurtlar vadisi dizisi cekiyorlar resmen . Ellerde tesbih bıçak kıçlarinda pantolon durmaz ama milleti huzrsuz eden egitimsiz cahillere okul yapmak bile masraf . En azindan uzakta olsunlar millete sataşamasinlar . Okumaya gidene sözümuz yok ama boyle pislkk cikaranlara sözümuz size bu devletin verdigi kitap bile haram

Öretmen
Öretmen - 7 ay Önce

Müdürler okulları temziletsin sahaları yapsın bak sonra rezil etmesinler elazığımızı

Lütfen
Lütfen - 7 ay Önce

Sn bakanım elazığı eğitimde berbat durumda lütfen il yönetimine adam akıllı bir çeki düzen verin . Çok basit düz okullar yapılıyor , adam akıllı okullara ihtiyaç var bu şehirde. Merkez anadoluyu bile kapatıp düz lise yapan bir yönetim kafası var bu şehirde.. adam akıllı şu il müdürünü bi fırçalasa da içimizin yağları erise. Okullar yok ortada ,müdürlük binası yok ortada , öğretmen evi yok ortada , tek yapılan şey tüm öğrencileri tek binaya toplanıp 3 saat okulda tutup eve gönderiyorlar . Eğitim berbat halde bu şehirde.. bir kaç yıla ne kadar berbat olduğu daha da ortaya çıkacak…

Sallama
Sallama @Lütfen - 7 ay Önce

Ulan boş konuşma benim çocugumun gittigi okul merkez anadolu. Evet 80 90 yillarinda kalitede zirve bir okulken egitimde orta ve lise bir arada okutulurken hacattepeye bogazicine ogrenci kazandiran bir okuldu . O okuldan ogretmen yada hemsire cikmak ogrenciye utançti .ama 2018 mezunlari hala tercih yapamadi 3 sene sonra hemsirelik tercih etmek zorunda olanlar var . Egitim vermeden Zor sormayı marifet sanan hocalar var o okul en az 10 sene oldu kaliteyi yitirdi cunkü onceden o ve tüm anadolu liselerine ogretmenelr sınavla gelirdi ne zmanki bu sistem bitti her hangi bir ogretmeni atamaya basladilar okul bitti . Ögretmenler yerinden kalkip bir sey ögretmiyor eski ogretmenler artik bastonla gelecek örnek: halide hoca mustafa kuloglu . Bunlar tarih otesi sistemle soru tipiyle artik esi mufredatla ogrencileri perisan etti yenilerde hiç bilgileri yok .ogrencide kurs ozel hoca ile zor kazaniyor 3 sende anca tercih yapiyor . Elazigda 3 yada 5 hoca toplanip kurs acmaya başladilar . Eski ssk doktorlari hastanede muayene etmez ozel muayene hanesine bekler ücret alip oyle ilac yazar filim cektirir misali simdiki hocalar okulda egitim vermeyip kurslarına yönlendiriyorlar . Eger karşiyaka lisesindeki ve fen lisesindeki ögrencide kurs ihtiyaci duyuyorsa bana okul kalitesinden bahsetmeyin . Eskiden fen lisesi ögrencileri merkez anadolu ögrencileri kurs bilmezdi okulardaki egitim yeterliydi .

Cevap
Cevap @Lütfen - 7 ay Önce

Sallama yazmışsın boş boş konuşma o okulun imajı yerle bir edildi yıllarca düz yapıldı edildi , baktılarki çok şok büyük hatalar yapmışlar sonradan özellikli yaptılar bilip bilmeden gelip burda konuşma bizim öğrencimizin gittiği okulu gelip bizden iyi biliyormuşluk taslama cahil.

Sallama
Sallama @Lütfen - 7 ay Önce

Merkez anadolu düz lise degil nitelikli okul oldu .az araşir istersen

saim
saim - 7 ay Önce

öğretevi ve il müdürlüğü binası yaptırsın

Kral 23
Kral 23 - 7 ay Önce

Sayın bakan ögretmenevi 7 katlı olup milli eğitim binası cevreyoluna yapılmalı

ERCAN
ERCAN - 7 ay Önce

Umarım Elazığ'a eğitim adına yeni yatırımlar kararı alınır. 81 ilde öğretmenevi yapılmayan tek iliz. Milli Eğitim binası yok. Eski ne olduğu belli olmayan binalar okula dönüştürülüyor. Mehmet Akif Ersoy Lisesi, Bilim Sanat merkezi gibi okullara neden yeni binalar yapılmıyor? Eski devlet hastanesi elazığda okula dönüştürülürken Malatyada kamu eliyle okullar yapılıyor.

Ercan ve tayfasi
Ercan ve tayfasi @ERCAN - 7 ay Önce

Ulan ben malatyali degilim ama tanidigim yuzlerce malatyali da deprmde elaziğa önem verildi sanki bir tek onlar yasadi depremi bizim Hala muhrndis bakmadi diyenler de senin için ayrimcilkk yapilan şehirin fossosu diyor hani siz onlara kofik diyorsuniz ya onlarda fosso diyor .valla hic nankorluk yapmayin 2 senede 50 bin ev yapilmis halk vicdansiz ev sahiplerinin elinden kurtarilmjs her tokiye okul başlatilmks bitene kadar ücretsiz servis verilmiş daha elziğa ne yapilsin ? Senede en az 2 defa malatyaya giderim hic bir halt uok sadece birlik beraberlik var adamlar kendi esnafi ďişında kimseden alis veris yapmz ama biz nerse ucuz oraya koş yapip kalitesiz ürun oesinden koşariz adamlar burda dukkan açar suyunu bile malatyadan getirir biz bunu yapramiyiz?????? Bizim şehir yapilan hzimeti begenmi devlet sunulan son raporda devlet 2020 yilindan beri en byyuk harcamayi elaziga yapmis ama bizler iyice şimardik yokkkk efendim evin parkesi cizik okulun catisi egri caminin minaresi kısa valla babana bu nazı yapsan evlatliktan reddeder şimarmayalim .yarin öbursügun baskasi basimiza gelse elinizden alinacaklati düsünün fosso

Malatya da bu ülkenin şehri diyen arkadaş
Malatya da bu ülkenin şehri diyen arkadaş @ERCAN - 7 ay Önce

Yıllardır yatırımlarda aslan payını Malatya alıyor ve Elazığ'a aynı durum gelmiyorsa bunu söyleriz. Bu da senin zoruna gitmesin. Bu bölgede sadece Malatya yok. Malatya Türkiye'nin ne kadar iliyse Elazığ da o kadar ilidir. Biz çiftestandart istemiyoruz.

ERCAN
ERCAN @ERCAN - 7 ay Önce

Mal diyen Teres, yazdığımı oku. Okumak güzel bir şey. Okuduğunu anlamak da güzel bir şey. Malatyalı kardeşim 15 yıldır yatırımlarda aslan payını Malatya alıyorsa bunu dile getirmek neden zoruna gidiyor? Bu bölgede sadece Malatya yok. Malatya'ya pozitif ayrımcılığı kabul etmiyoruz. Anladın mı?

Mal diyen Teres
Mal diyen Teres @ERCAN - 7 ay Önce

Ulan kofik sen insanları söyleminden itham edeceksin, burda boş yapıp şirinlik edeceksin sonrada böyle şöyle diyeceksin....yalan mı lan elazığa yapılanla karadenize bilmem nereye yapılan aynımı, sen körsen ven ne diyeyim .

Ercan bey dogru soyluyor diyen mal
Ercan bey dogru soyluyor diyen mal @ERCAN - 7 ay Önce

Ben malatyali degil bu ülkeliyim bu hayınlıktan vaz gecin. yıllarca bir plastik top parcasi yuzunden milleti birbirine düşman ettiniz .artik olgunlasın biraz

Ercan bey doğru diyor
Ercan bey doğru diyor @ERCAN - 7 ay Önce

Ercan beye cevap veren kofik boş konuşmuşsun...kıyakçılığın sonu ayakçılıktır

Malatya da bu ülkenin şehri
Malatya da bu ülkenin şehri @ERCAN - 7 ay Önce

Yahu hala malatya diye kisaknclik yapiyorsunuz aşin bunlari bu ne hasetliktir . Tutturdunuz malatya bunu yapti malatya şunu yapti sanirsin malatya ermenistan neyin fesatligi bu bitakin ulkemin her yani gelişsin ordali okul dan mezun ogrenci belki bizim şehrimize fayda saglayacak miye anlamiyorsunuz ? Ayrica ögretmen evi bu şehirde yillardir vardi bir afet yaşadik bazi seyler hemen olmuyor demekki 40 bin ev yapilip insanlar ev sahiplerini merhametsizliginden kurtarildi aciliyet buydu .ögretmen evinin çokkkk acikiyeti olsa bu devlet 1 ayda yapardi .bu elazig stad diye devleti bunaltti ama maça giden yok külliyen zarar .bizim millet lizumsuz şeyelr icin kafa şişiriyor neymişsss ögretmen evi yok tabi uygun ya gidip rahat kaliyorsunuz ogretmenlerin derdi bu . Son zmanlardada tutturmuslar normal halk ogretmen evine alinmasin .nedennnnn? Bizzz özelizzzz halk ile muhatap olamayizzzzz . Valla halk size bayilmiyor ama bunuda bilin .

ERCAN
ERCAN - 7 ay Önce

Mal diyen Teres, yazdığımı oku. Okumak güzel bir şey. Okuduğunu anlamak da güzel bir şey. Malatyalı kardeşim 15 yıldır yatırımlarda aslan payını Malatya alıyorsa bunu dile getirmek neden zoruna gidiyor? Bu bölgede sadece Malatya yok. Malatyaya pozitif ayrımcılığı kabul etmiyoruz. Anladın mı?


SIRADAKİ HABER

banner109