Milli Eğitim Müdürü Gürtürk İlçe Müdürleri İle Bir Araya Geldi

01 Mart 2021 Pazartesi gününden itibaren anaokulları, ilkokullar, özel eğitim okulları ve özel eğitim sınıflarımız ile meslek liselerinin uygulama dersleri, ortaokulların 8. Sınıfları ve liselerin 12. Sınıf öğrencileri için seyreltilmiş şekilde yüz yüze eğitim başlıyor.

Milli Eğitim Müdürü Gürtürk İlçe Müdürleri İle Bir Araya Geldi

Yüz yüze eğitimin başlamasından önce Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk Alacakaya ilçesi Milli Eğitim Müdürleri Kurulunu toplayarak, yapılan hazırlıklar konusunda bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

GÜRTÜRK: ÇOCUKLARIMIZIN SAĞLIĞI İÇİN HER TÜRLÜ TEDBİRİ ALDIK

Müdür Gürtürk, “ Okullar açılmadan önce tüm okullarımıza dezenfektan, yüzey temizleyici, temizlik malzemesi, sıvı sabun gibi malzemelerin gönderdik. hiçbir okulumuzun temizlik malzemesi ihtiyacı kalmadı. Bunun dışında Bakanlığımız ve Türk Standartları enstitüsü arasında imzalanan protokol kapsamında okullarımızın % 95’inin “Okulum Temiz Belgesi” belgesi alarak hazırlıklarını tamamladılar. Çocuklarımızın sağlığı için her türlü tedbiri aldık. okullarımız şu an itibari ile çocuklarımız için park oyun alanlarından daha güvenli hale getirilmiştir. Uzun süredir ayrı kaldığımız öğrencilerimizi okullarımızda tekrar görmek için tüm öğretmenlerimiz ile birlikte sabırsızlıkla bekliyoruz. Hizmetlisinden öğretmenine, yöneticisine kadar okullarımızdaki tüm personelimiz gerekli hizmet içi eğitimlerden geçirilerek yüz yüze eğitim esnasında uyulması gereken kurallar hakkında bilgilendirilmiştir” diye kaydetti.

Müdür Gürtürk Alacakaya ilçesinde düzenlenen İlçe Müdürler Kurulu Toplantısı öncesinde de Palu Baltaşı İlk ve Ortaokulunu ziyaret ederek alınan tedbirleri yerinde inceledi.

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2021, 14:18

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Bu Ne Akıl
Bu Ne Akıl - 3 yıl Önce

Masada yemekler, ağızda maske. Yiyecekleri herhalde eve götürsünler diye koymuşlar masaya. Yav koskoca bürokratlar nasıl bu kadar düşüncesiz olabiliyor anlamış değilim. Çek resmi, sonrasında aç ağzı, ye yemekleri. daracık ortamda. sonra biz sağlıkçılar da çırpınıp duralım. Kendini eğitememiş müdürler, nasıl öğrencileri eğitecekler. Toplantıda tedbirsizlik yapanlar okulda nasıl tedbir alacaklar. Yazık ülkeme.

Gakkoya
Gakkoya @Bu Ne Akıl - 3 yıl Önce

Senin gibilere diyecek söz yok. Ben eğitim camiasını nerde kotuledim acaba. Sen devam et.

Nur
Nur @Bu Ne Akıl - 3 yıl Önce

Ne alak doğru söylüyor aralarında mesafe bile yok maskesiz yemek yeme sonrada yok öğrencilerimiz gitsin okullarda yazılı yapsın

Gakko
Gakko @Bu Ne Akıl - 3 yıl Önce

Tabii burda diğer sağlık çalışanlarını tenzi ederim, sözüm sen ve senin gibilere.

Gakko
Gakko @Bu Ne Akıl - 3 yıl Önce

Çırpınmak zoruna gidiyorsa istifa et senin yerinde olmak isteyen binlerce insan var. Böyle eğitim camiasını kötüleyemezsin .Unutmaki seni yetiştirende onlar.

Ali
Ali - 3 yıl Önce

Toplanmışlar da ne yapacaklar... şimdiye kadar ne yaptılar yarın sınav elazig başarısız olunca pandmei diyecekler ne zaman suç bizde biz eğitimcilerde diyecekler. İl müdürü depremden sonra milletvekilini yanına alıp İl dışında bulunan elazig li kaç iş adamına gitti gelin elazigı inşa edelim destek verin bize dedi pandmei bahanesi ile bir yıldır ortada yok. Atatürk ortaokulu yerinin unv ye tahsisi hakkında ağzını açtımı. Şimdi neyin toplantısı bu elazig eğitimi acınacak halde yarın sinav sonuçlarıyla görürsünüz. Tabi görseniz ne olacak
suçlu pandemi öğrenci ve veli... deyip için içinden çıkacaksınız...

ELAZIĞLI
ELAZIĞLI - 3 yıl Önce

Tarihî fotoğraflar... Maske ve yemek; yok yemek ve maske!..

Maske +mesafe + akıl
Maske +mesafe + akıl - 3 yıl Önce

Başka fotoğraf yokmuydu? Kendinizi niye böyle küçük düşürdünüz. Akıllılar!

2300
2300 - 3 yıl Önce

İl milli eğitim müdürü olayın ciddiyetine varamamış daha

Elam dersem Maske Tak Portakal Dersem Çıkar
Elam dersem Maske Tak Portakal Dersem Çıkar - 3 yıl Önce

Portakalları maskelimi yemişler


SIRADAKİ HABER

banner137