Minik Öğrenciler Şehidimizin Annesi Hakide Akpınar’ı Unutmadı

Mardin'in Nusaybin ilçesinde şehit düşen Mehmet Akpınar'ın baba ocağında hüzün vardı şehidimizin annesine Anneler Günü'nde Koç ilköğretim Okulunun 1-K sınıfı Sınıf Öğretmeni Bilgen Sertkaya ve minik öğrencileri unutmadı.

Minik Öğrenciler Şehidimizin Annesi Hakide Akpınar’ı Unutmadı

Şehit Mehmet Akpınar…

Mardin’in Nusaybin İlçesinde çıkan çatışmada kahramanca gözünü bile kırpmadan şehit oldu.

Koç İlköğretim Okulu’nun 1-K Sınıf Öğretmeni Bilgen Sertkaya ve minik öğrencileri Anneler Günü dolayısıyla; kahraman şehidimiz Mehmet Akpınar’ın annesi, Hakide Akpınar’ı unutmayarak ziyaret ettiler.

Şehit annesi Hakide Akpınar anneler gününde kendisini yalnız bırakmayan öğrencilere ve öğretmenlere teşekkür etti.

Duygu dolu anların yaşandığı ziyarette acı da özlem de şehidimizin annesi Hakide Akpınar’ın yüzünden okunuyordu.

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2022, 16:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dilşad Yıldırım
Dilşad Yıldırım - 2 hafta Önce

Sevgi dolu öğretmenimiz Bilgen Sertkaya'ya tatlı miniklerimizin böyle manalı bir anı biriktirmelerine vesile olmasindan ötürü çok teşekkürler. Sehitimizin ailesinin yarası kapanmayacak belki ama miniklerimiz merhem olmuşlar.

Fatma Zehra sepetçi
Fatma Zehra sepetçi - 2 hafta Önce

Öğretmenimizi bu güzel, ince düşüncesinden ötürü takdir ediyorum.

Deniz Budan
Deniz Budan - 2 hafta Önce

Evladı Cennet ile müjdelenmiş şehit annemiz ile evlatlarımızı buluşturan,şehidimizin annesinin yüzünde ufacık da olsa bir tebessüme bizleri de vesile kılan,güzel yüreğiyle, çocuklarımıza hayatları boyu unutamayacakları bir gün yaşatan kıymetli öğretmenimiz Bilgen Sertkayaya minnettarız. Emeğine ve güzel yüreğine sağlık

Ramazan ARI
Ramazan ARI - 2 hafta Önce

Anneler gününde, Mardin'in Nusaybin ilçesinde şehit düşen Mehmet Akpınar'ın annesi Hakide Akpınar’ı ziyaret eden Koç ilköğretim Okulunun 1-K sınıfı Sınıf Öğretmeni Bilgen Sertkaya ve minik öğrencilerini bu anlamlı ve topluma örnek olan güzel davranışlarından dolayı takdir ve tebrik ediyorum.

SIRADAKİ HABER

banner109

banner117