Moral Gecesinde Vali İle Halay Çektiler, Doyasıya Eğlendiler

Vali Zorluoğlu, engelli bireylerle moral gecesinde buluştu.

Moral Gecesinde Vali İle Halay Çektiler, Doyasıya Eğlendiler

Elazığ Valiliği öncülüğünde, Aile ve sosyal Politikalar Müdürlüğü başta olmak üzere kamu kurum ve kuruluşları ile STK’ların desteklediği engelli bireylere yönelik etkinlik düzenlendi.

Sultan Sarayları ve Gösteri Merkezi’nde düzenlenen etkinliğe; Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu ve Eşi Sevcan Zorluoğlu, Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Dumandağ, Elazığ Emniyet Müdürü Doğan Cangül, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Suat Kenç, kamu kurum müdürleri ve STK Başkanlarının yanı sıra engelli bireyler aileleriyle katıldılar.

Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu ve Eşi Sevcan Zorluoğlu’nun salonda bulunan engelli bireylerle tek tek ilgilenmesi ve sohbet etmesi dikkatlerden kaçmadı.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Suat Kenç, Elazığ Valiliği öncülüğünde engelliler haftasını güzel geçirme adına Elazığ’daki STK’larla birlikte bu programı düzenlediklerini söyledi.

“Bir hafta boyunca tadına doyulmaz güzellikte faaliyetler, etkinlikler oldu”

Vali Murat Zorluoğlu yaptığı konulmada, bu yıl engelliler haftasının her seneden biraz daha farklı yaşandığını dile getirerek, “Bir hafta boyunca dolu dolu etkinlikler yapıldı. Buna hem STK hem ilimizdeki diğer kuruluşlar, yöneticiler destek verdi. Ve bir hafta boyunca tadına doyulmaz güzellikte faaliyetler, etkinlikler oldu. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. 1 haftalık engelliler haftası etkinliklerinin finalini yapmış olacağız. Bu finali saz, söz, eğlence ile süslemiş olacağız” dedi.

Canlı Müzik eşliğinde engelli bireyler doyasıya eğlenirken; Vali Murat Zorluoğlu ve eşi Sevcan Zorluoğlu da halay çekenlere eşlik ederek onların neşesine ortak oldu. 

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2017, 11:20

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137