Mücahit Yanılmaz, Yazıkonak Beldesi’ni Ziyaret Etti

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz, Yazıkonak Belediyesi’ni ziyaret ederek, Başkan Hatif Çadırcı ile bir araya geldi.

Mücahit Yanılmaz, Yazıkonak Beldesi’ni Ziyaret Etti

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz, bir süre önce AK Parti rozetini takan Yazıkonak Belediye Başkanı Hatif Çadırcı’yı ziyaret etti.

YANILMAZ: VATANDAŞ MEMNUNİYETİ BİZDE ESASTIR

Ziyaretlerde değerlendirmelerde bulunan Yanılmaz, “Elazığ’ımızın en güzel beldelerinden biri. Ve inanıyorum ki belediye başkanımızla birlikte çalışmalar da çok güzel bir hale gelecektir. Hatif Başkanımız kısa bir zaman önce Cumhurbaşkanımızın rozetini takmasıyla, elini kaldırmasıyla AK Partili belediye başkanlarımız arasına dahil oldu ve Türkiye’deki AK Partili belediye başkanlarımızın sayısı 804’e ulaştı. Bu şu demektir Türkiye’nin kahir ekseriyetini yerel yönetimlerde AK Parti yönetiyor, AK Parti idare ediyor. AK Parti belediyeciliği vatandaşa hizmeti ve vatandaş memnuniyetini esas alan bir belediyecilik hizmetidir. Vatandaş memnuniyeti bizde esastır. Yaptığımız bütün çalışmalar, yaptığımız bütün yatırımlar vatnadaşın memnuniyetini öncelikli alarak yapılması gereken yatırımlardır. Hatif Başkanım da bunu en iyi şekilde yapacak olan başkanlarımızdan biridir” ifadelerini kullandı.

ÇADIRCI: BU NAZİK ZİYARETLERİNDEN DOLAYI BAŞKANIMIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ

Başkan Çadırcı ise, “Bu ziyaret kapsamında daha önce Yazıkonak’ta gerçekleştirdiğimiz projelerle ilgili ve bundan sonra gerçekleştireceğimiz projelerle ilgili kendisine bilgi verdik. Bu projeler noktasında Sayın Başkanımızın her alanda bizim yanımızda olduğunu, Yazıkonaklılar’ın yanında olduğunu ifade ettiler. Bu nazik ziyaretlerinden dolayı başkanımıza çok teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sürü piskolojisi
Sürü piskolojisi - 6 ay Önce

Meeeeee

Zaza
Zaza - 6 ay Önce

Akp ye geçti diye mi geldiniz bitti artık akp Elazığ da

Elazığlı
Elazığlı - 6 ay Önce

Bir Ak partili olarak söylüyorum şu anki dört vekil Mücahit, Ömer Serdar,Ejder aday gösterilirse Ak parti Elâzığda ciddi bir kayıp yaşar konuşulan bu ki doğru tespit inşAllah gosterilmezler .

İbrahim
İbrahim - 6 ay Önce

Çok eleştirildi çok yanlışlar yaptı ancak mevcut Başkandan çok daha ufku geniş ve vizyoner olduğu anlaşılıyor. En azından Çevre şehirciliğin Mustafapaşa ve Abdullahpaşa başta olmak üzere şehiri katletmesine müsade etmez. Vizyon projeler yerine 5 katı ve barınak evleri dayatmasına müsade etmezdi

OKAN
OKAN @İbrahim - 6 ay Önce

EE TAMAM DA ŞU AN DAHA ETKİLİ YERDE DEĞİL Mİ? ELAZIĞA İHANET EMEDİMİ DEPREMLE ALAKALI ZERRE KATKISI OLMADI KENDİ UCUBE KÖPRÜSÜNÜ KURTARMAKTAN BAŞKA

Bozo23
Bozo23 - 6 ay Önce

Yanlız, Başkanın arkasındaki yazı pek manidar. Rüşvet alanda verende melundur hadisi. Ülke de rüşvetsiz yaprak kimildamiyor be. Kaldırın o hadisi ordan ayıptır.

OKAN
OKAN - 6 ay Önce

BU ZAT ŞU AN DAHA ETKİLİ YERDE DEĞİL Mİ? ELAZIĞA İHANET ETMEDİ Mİ? DEPREMLE ALAKALI BU MEMLEKETE NE FAYDA SAĞLADI...ZERRE KATKISI OLMADI...KENDİ UCUBE KÖPRÜSÜNÜ KURTARMAKTAN BAŞKA...

Anti sunucu
Anti sunucu - 6 ay Önce

Harputun Unesco yolculuğunu başlattı katkı degil mi,Cahit Dalokay alt geçidi katkı degilmi,alınan araçlar katkı degilmi,hangi belediye iki yıl üniversite öğrencisine ücretsiz ulasinm sağladı katkı degilmi,yolları genisleti katkı degil mi,mesire alanları katkı degil mi,suyu en ucuz kullana illerden biri haline geldik katkı degilmi.

Gürsel Erol halk TV yi getirdi tebrik mesajları geldi .bende Gürsel erolu tebrik ederim yaptığı iyi şeyleri söylerim.fqkat mücahit Paris'te harputu anlattı Unesco yolculugu başlattı,Gürsel erolu Harput için tebrik edenler mücahit yanılmaz gelince neden görmezden geliyor.ben muhalefete olsa yapılan işi takdir ederim.kimseyode kırmam.oma söz konusu mücahit olunca hemen elestiri.basarisiz vekilleri eleştirin ama mücahit yanilmazda vizyoner.vardı.iktidar vekilleri den çok daha vizyonerdi.kabul etmek lazım.

Akp
Akp - 6 ay Önce

Bence milletvekilliği adaylığını koymaya hazırlanıyor seviyoruz sizi başkanım


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109