Müftülükten Üniversite Öğrencileri İçin Tanıtım Standı  

Elazığ İl Müftülüğü, Fırat Üniversitesi öğrencilerine yönelik tanıtım standı açtı. 

Müftülükten Üniversite Öğrencileri İçin Tanıtım Standı  

Rektörlük kampüsünde açılan stantta gençlik koordinatörlüğünün faaliyetleri Elazığ’da eğitim gören üniversite öğrencilerine anlatıldı.

Standı ziyaret eden gençlere Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından çıkarılan yayınlar da hediye edildi. Öğrenciler Diyanet Gençlik Koordinatörlüğü’ne gönüllü üye formlarını doldurarak katılımda bulundu.

AYDIN: ÜNİVERSİTE OKUMAK İÇİN YABANCI BİR ŞEHRE GELEN GENÇLERE YABANCILIK HİSSETTİRMEMEK ADINA BU STANDIMIZI AÇTIK

Tanıtım standını ziyaret eden İl Müftüsü Selami Aydın, ''Diyanet İşleri Başkanlığı ve İl Müftülükleri olarak milli ve manevi değerlere sahip çıkan bir gençliğin yetişmesi için birçok projenin yanı sıra üniversite okumak için yabancı bir şehre gelen gençlere yabancılık hissettirmemek adına bu standımızı açtık. Yüce Rabbimden tüm öğrencilerimize üstün başarılar vermesini niyaz ediyorum'' dedi.

                                        

                                        

YORUM EKLE
YORUMLAR
İnandığın gibi muamele edeceksin
İnandığın gibi muamele edeceksin - 7 gün Önce

Diyanet yıllarca içimize tefrika sokan başta fetö olmak üzere tesirinde kalmış ve bunun gibi devlet düşmanı sihniyetlerle mücadelede sınıft kalmıştır. Bunları bilen hocalarıda pasifize ettiler. Malesef asli görevlerini unutup dünyalık peşnde koşup hakkı söylemede ger durdular. Bugün gençler arasında deizm ve ateizm gibi bir twkım qkımlar yqygınsa bunda diyanetin ve lide büyüktür.inşallqh hep hakkın ve hakikatın yanında olurlar. Siyaset yapmaz gerçeğin peşinde koşrlar. Buna ihtiyacımız var

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109