Naci Görür: Özellikle Daha Dikkatli Olunmasını Öneriyoruz

Hemşehrimiz Bilim Akademisi Üyesi Prof. Dr. Naci Görür yaşanan Bingöl depreminin ardından açıklamada bulundu. Prof. Dr. Görür, “Biz Karlova-Göynük arasında özellikle dikkatli olunmasını öneriyoruz” ifadelerini kullandı.

Naci Görür: Özellikle Daha Dikkatli Olunmasını Öneriyoruz

Bingöl’de saat 12.37 sıralarında 4.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Meydana gelen depremin ardından hemşehrimiz Bilim Akademisi Üyesi Prof. Dr. Naci Görürü; Bingöl depremini değerlendirerek uyarılarda bulundu.

GÖRÜR: ÖZELLİKLE DİKKATLİ OLUNMASINI ÖNERİYORUZ

Prof. Dr. Naci Görür, “Arkadaşlar bugün öğlen Bingöl- Sancaklı’da olan deprem ( haritada S) Nazimiye Fay Zonu üzerinde oldu.  Nazimiye Fayı ile DAF’ın kesim noktasına yakın. Karlıova-Göynük arasında en son deprem 1866 yılında olmuş ve 7.2. Göynük-Ilıca arasında 1971 yılında bir deprem var 6.7. Biz Karlova-Göynük arasında özellikle dikkatli olunmasını öneriyoruz. Bu haritadan bugünkü deprem yerini de bulabilirsiniz” ifadelerini kullandı.

banner107
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kenan
Kenan - 7 ay Önce

Halkımızı doğru zamanda ve doğru bir şekilde bilgilendirdiği için saygıdeğer bilim insanı hemşerimize şahsım aydına teşekkür ediyorum.

Huzeyfe
Huzeyfe - 7 ay Önce

Şarlo Naci yine boy göstermeye başladı.Adamda reklam, gündem de olma psikozu var.Tam bir klinik vaka.

Gereksiz
Gereksiz @Huzeyfe - 7 ay Önce

Bilgisiz cahil insan oldugun icin senin gibileri uyariyor iste. Sen deprem gördün en azindan bi daha olursa ne yapman gerektigini soyluyor patates

Yakup
Yakup @Huzeyfe - 7 ay Önce

Adam bilgilendirme yapıyor. Show yaptığını nerden çıkardın. İşi dışında bir şey söylemiş mi.

SIRADAKİ HABER

banner103