Başkan Şerifoğulları: Şehrimizin Bugünü ve Geleceği için Hizmet Üretmeye Devam Ediyoruz

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Cuma namazı sonrasında Kızılay Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

 Başkan Şerifoğulları: Şehrimizin Bugünü ve Geleceği için Hizmet Üretmeye Devam Ediyoruz

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, "birlikte yönetim" ilkesi çerçevesinde mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Şerifoğulları Cuma namazını Kızılay Merkez Camii’nde kılarak, vatandaşlarla bir araya geldi.

Mahalleyi gezen, ihtiyaçları yerinde tespit ederek, çözüm noktasında değerlendirmelerde bulunan Başkan Şerifoğulları, çalışmalarına ve projelerine ilişkin istişarelerde bulundu.

Başkan Şerifoğulları daha sonra Kızılay Mahallesi ile Gümüşkavak Mahallesi-Çevre Yolu bağlantısını sağlayacak 30 metre genişliğinde 1.300 metre uzunluğundaki yeni bulvar çalışmalarına ilişkin incelemelerde bulundu.

Yol güzergahında başlatılan istimlak çalışmalarının tamamlanmasının ardından yol yapım çalışmalarına başlanacak.

ŞERİFOĞULLARI: ÇÖZÜM YOLLARINI HEMŞEHRİLERİMİZLE BİRLİKTE İSTİŞARE EDİYORUZ

Mahalle sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılanan Başkan Şerifoğulları, “Daha kaliteli, yaşanabilir bir şehir hedefiyle şehrin dört bir yanına adil hizmet götürme noktasında mahalle ziyaretlerimizi çok önemsiyorum. İhtiyaçları yerinde tespit ederek, çözüm yollarını hemşehrilerimizle birlikte istişare ediyoruz. Şehrimizin başta doğu mahalleleri olmak üzere hizmet noktasında geri kalmış her bir köşesine en iyi, en kaliteli hizmeti ulaştırmaya devam ediyoruz. Bu çalışmalarımız doğrultusunda Ulukent Mahallesi Kanal Yanı Çevre Düzenlemesi ve Park Yapım Projemizi tamamladık ve şehrimizin doğusuna yepyeni bir yaşam alanı kazandırdık. Ulukent, Kırklar, Sanayi, Salıbaba Kanal Boyu Bulvar ve Rekreasyon Projemiz ile şehrimizin doğu mahalleleri için kangrenleşmiş kanal sorununu çözüme ulaştırıyoruz. Açık kanalı kapattık, park ve yol yapım çalışmalarımızı başlatarak, çevre düzenleme çalışmalarıyla alana yepyeni bir kimlik kazandırmış olacağız. Yol çalışmaları mahallelerin gelişimine değer kazandırma noktasında ilk adımdır. Kızılay mahallemize bu noktada önemli kazanım sağlayacak bir yol çalışmasını başlatıyoruz. Kızılay Mahallemiz ile Gümüşkavak Mahallesi-Çevre yolu bağlantısını sağlayacak yeni bulvara ilişkin çalışmalarımızı başlattık. Devam eden istimlak çalışmalarımızın ardından kısa süre içerisinde yol yapımına başlayacağız. Hemşehrilerimizden aldığımız güçle şehrimizin bugünü ve geleceği için aşkla ve gayretle hizmet üretmeye devam ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2021, 16:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Akp
Akp - 5 ay Önce

Başkanım siz hizmet ettikce pkk seviciler kuduruyor.Sizin arkanızdayız

irşad
irşad @Akp - 5 ay Önce

aynen be kralllllllllllll başkan hizmet ettikçe biz çıldırıyoruz.akpye oy vermeyenler başkana oy vermeyenlerin alayı pkk sevici hepsi hain hepsi dinsiz imansız be kral çok haklısın. siz çok iyi birer vatan seversiniz siz bir numarasınız heyt koçlarım benim devam edin.

0
0 @Akp - 5 ay Önce

Hahaha, tiplere bak. İki fanatik bir araya gelmiş sohbet ediyor, akılları sıra büyük oyunu görüyor. :) Başkalarını iftira, karalama, çamur atmakla suçluyor bir de. Aynaya bak aynaya.

....?
....? @Akp - 5 ay Önce

Boş ver kudursunlar pkkdala chhpkk da aynı it ürür kervan yürür . Işleri gücleri iftira karalama camur atma . Yok belediye yikımı kimlere vermiş miş miş yahu beyinsizler size neeee? Enkazların kaldırılmasi önemli kimin kaldırdıgindan size ne ? Chpkk olsa hala deprmin enkazinın altında depremde ölenler duruyordu . Kudurunnnnn sonuna kadar hzimet sonuna kadar erdoğan ve şahin başkan .siz gidip dedikoducu kahve hane muhabbetlerine ortak olanları dinleyın. Fetö gene sıfırdan başlamıs yapilanmaya haberlede söylüyordu bakıyorumda en çok bizim sehirde şerefsisler aktif ama bizim nankör elaziğ hala aklı başina gelmemiş hala oyuna geliyor

İsmail Diken
İsmail Diken - 5 ay Önce

Gakko ne deyi bu. Çözüm yolları derken, kim yolunu bulmuş. Elazığspor yıkım hani birileri anlarsın ya... Oradan bahset yıkımlar kimlere verildi.

....?
....? @İsmail Diken - 5 ay Önce

Sanane ? Babanmı yikacakti yada sen ? Ihaletimi alamadınizda bu kadar acıniz var kivraniyorsunuz ?

Gakkoya Cevap
Gakkoya Cevap - 5 ay Önce

Selçuk Peker açıkladı ya yıkımların belediye tarafından kimlere verildiğini. Selçuk sistem dışında kalırsa daha çok şey söyleyecek gibi geliyor Görelim Gakko

Ali baba  gol
Ali baba gol - 5 ay Önce

Sahin kaya ile çayda çıra arası 25 metrelik yol ne zaman yapılacak cevap bekliyoruz afet konutları ile sahin kaya arasi yolu yapin

Köysel dönüşüm
Köysel dönüşüm - 5 ay Önce

Ciddi bir vizyon sorunu var


SIRADAKİ HABER

banner103