O Kavşakta Olan Kazalara Bir Yenisi Daha Eklendi

Ataşehir Mahallesi Kuvayi Milliye Caddesi’nde bulunan kavşakta hafriyat kamyonu direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucunda bir araca çarptı. Meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.

O Kavşakta Olan Kazalara Bir Yenisi Daha Eklendi

Ataşehir Mahallesi Kuvayi Milliye Caddesi’nde meydana gelen kazalara bir yenisi daha eklendi.

Caddede bulunan kavşakta hafriyat kamyonu direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucunda karşı yoldan gelen bir araca çarptı.

Kazada bir kişi hafif yaralandı.

Kaza yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

Yaralı olay yerinde yapılan müdahalenin ardından ambulansla kentteki hastaneye kaldırıldı.

Polis ekipleri kazayla ilgili inceleme yaptı.

banner73
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fikri
Fikri - 7 ay Önce

Elazığ da refleksi güçlü olanlar daha çok kaza yapıyor yada yaptırtıyor. Refleksinin verdiği cahil cesareti ve bilinçsizliği ile trafiği tehlikeye atan sürücü ile dolu ortalık, refleks elbette önemli ama trafik bilinci, saygı hepsinden daha önemli, saatlerce sıra bekleyen sabır küpleri, direksiyona geçince hepsi birden acele işi olan vatandaş moduna geçiyor. Sorun sürücülerde sonrasında yol kusurlarında ve şehirin ucube imar planında ve bu ucubeye bile rant uğruna beton yığını ile doluşturan zihniyette

Hulusi
Hulusi - 7 ay Önce

Bir büyükşehirin semti kadar büyüklükte olan bir şehirde milyonluk şehirlerden fazla kaza oluyorsa ciddi olarak masaya yatırılıp teşhisi konulmalı ve tedbirleri alınmalı, kazaların çoğu kaza değil kaza insanların iradesi dışında meydana gelen olaylar, burada göz göre göre kural ihlallerini alışkanlık haline getiren sürücü ve yayaların tavırları var.

Alptekin
Alptekin - 7 ay Önce

200 metre de bir kavşak olursa kaza olma oranıda artar

Mystic
Mystic - 7 ay Önce

bir tarafa dur tabelası koymuş diğer tarafa kasis koymuş. Milletin kafası karışıyor. Tabi kaza olur... Kim önce geçecek millet ikilemde kalıyor... (Not: Dur tabelası olan taraf yol vermek zorunda)

Mert can
Mert can - 7 ay Önce

Öyle yapınki milleti geri zekalı yerine koyun her kavşağa ışık taksınlar. siz basın ne olacak bu haliniz.

Mustafa
Mustafa - 7 ay Önce

Şayet kazaya karışan aracın şoförü ambulanstaki ise bir sorun bakayım o yaşta senin trafikte ne işin var.refleksi düşük insanlar halen araç kullanıyor.önce o yaşı sorgulayın sonra ışıklata bakın.

asım koca
asım koca - 7 ay Önce

neden oraya sinyalizasyon sistemi kurulmuyor

Fb
Fb - 7 ay Önce

Benim evim oraya çok yakın orada her zaman kaza oluyor acilen ışıklandırma yapılması lazım.


SIRADAKİ HABER

banner7