Öğrencilerden Rektör Demirdağ’a Ziyaret

Elazığ İlim Yayma Cemiyeti Şube Başkanlığı ile Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa yapılan “Değerler Eğitimi” projesi kapsamında, Palu ilçesindeki öğrenciler Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ’ı makamında ziyaret ettiler.

Öğrencilerden Rektör Demirdağ’a Ziyaret

Palu ilçesindeki öğrenciler Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ’ı ziyaret ettiler.

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, Palu YİBO, İmam Hatip ve Atatürk Ortaokulu öğrencileri, İlim Yayma Cemiyeti Şube Başkanı Şahin Kara, Yönetim Kurulu üyesi ve Eğitim Destek Platformu Başkanı Cumali Ayyıldız, Yönetim Kurulu üyesi Tamer Batı ve okul öğretmenleri ile birlikte üniversite evinde yemek yediler.

AYYILDIZ: MİSAFİRPERVERLİĞİNDEN DOLAYI REKTÖRÜMÜZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ

İlim Yayma Cemiyeti Yönetim Kurulu üyesi ve Eğitim Destek Platformu Başkanı Cumali Ayyıldız, “Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapılan ortak bir proje kapsamında öğrencilerimizle Fırat Üniversitesini gezdik. ilgi alakasından ve misafirperverliğinden dolayı Rektörümüz Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ’a teşekkür ediyorum” dedi.

DEMİRDAĞ: AMACIMIZ ÇOCUKLARIMIZA REHBERLİK ETMEK

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ ise, “Bugün İlim Yayma Cemiyetinin projesi kapsamında Palu’dan gelen ortaokul seviyesindeki öğrencileri Üniversitede ağırladık. Amacımız, çocukların gelecekle ilgili beklentileri noktasında onlara rehberlik etmek ve kendi geleceklerini planlarken onlara yardımcı olmaktır” diye kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2019, 15:43

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner109