Okul Yıllarına Geri Döndü, Hatıraları Canlandı

Türkiye Ziraat Bankası eski genel müdürü, Güriş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Doç. Dr. Niyazi Erdoğan, 1964 – 1965 tarihleri arasında eğitim gördüğü Elazığ Lisesi’ni ziyaret etti, anılarını tazeledi.

Okul Yıllarına Geri Döndü, Hatıraları Canlandı

Hazar Isı Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Tuncel’in daveti ile Elazığ’a gelen Türkiye Ziraat Bankası Eski Genel Müdürü, Güriş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Doç. Dr. Niyazi Erdoğan, mezun olduğu okulu ziyaret etti.

ERDOĞAN: SİZİN HEDEFLERİNİZLE İLGİLİ KONU

1964 – 1965 yılları arasında eğitim gördüğü okulu İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, Ziraat Bankası Bölge Başkanı Oktay Karademir ve Hazar Isı Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Tuncel ile birlikte gezen Erdoğan, “Bugün çok duygu doluyum şuanda. 1966 yılı size çok çok uzak bir yıl gelebilir ama bir gün sizde benim yaşıma geleceksiniz. Ama benim yaşıma gelirken keşke ve inşallah benim geçtiğim aşamaları Allah’ın sayesinde oluyor ama önce sizin biraz sonra bir kaç bir şey söyleyeceğim belki kariyerle ilgili sizin hedeflerinizle ilgili konu arkadaşlar” ifadelerini kullandı.

Doç. Dr. Niyazi Erdoğan, eski yıllarını hatırladı, duygulandı.

ELTUTMAZ: OKULUMUZ OKUL İÇİN DEĞİL HAYAT İÇİN DEYİŞİNİ TEMELE ALIR

Elazığ Lisesi Müdür Vekili Murat Eltutmaz, “Elazığ Lisesi 1891 yılından beri var olan, değerleriyle modern ve yenilikçi bir eğitim anlayışını sürdürmektedir. Kendisine emanet edilmiş olan gençliğin daima hizmetindedir. Elazığ Lisesi temel insani değerler doğrulusunda öğrenci merkezli, uygun ve sürekli kendini yenileyen bir eğitim projesi gerçekleştirmiştir. Okulumuz okul için değil hayat için deyişini temele alır” şeklinde konuştu.

TUNCEL: ÇOK MUTLU OLDUK

Hazar Isı Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Tuncel de, “Çok mutlu olduk. Sayın genel müdürümüzün burada olması ekonomi olsun, Türkiye enerji üretimi olsun hakikaten çok faydalı bilgiler aldık inşallah kendisi uygun görürse ileriki zamanlarda davet etmeyi düşünüyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7