Ömer Faruk Sezgin’den Haber Yok

Attığı gollerle adeta Elazığspor’u tek başına sırtlayan Ömer Faruk Sezgin, bordo beyazlı takımın 2. etap kampına mazeretsiz katılmadı. Haber alınamayan golcü futbolcunun çeşitli takımlarla görüştüğü iddia ediliyor.

Ömer Faruk Sezgin’den Haber Yok

Elazığspor’da Ömer Faruk Sezgin krizi yaşanıyor.

Geçtiğimiz sezonun devre arasında kiralık olarak transfer edilen ve gerek geçen sezon, gerekse de bu sezon attığı gollerle Elazığspor‘u adeta tek başına sırtlayan oyuncu olarak dikkat çeken Ömer Faruk Sezgin, bordo beyazlı takımımızın ikinci etap kampına katılmadı.

Kampa katılma işi ile ilgili mazerette bildirmeyen Ömer Faruk Sezgin, transfer döneminin gözde oyuncularında biri olarak üst lig takımlarından teklifler alıyor.

Bu teklifleri değerlendirmek isteyen ve çeşitli kulüplerle transfer için görüşmeler yapan Ömer Faruk Sezgin’in bu nedenle Elazığspor’dan ayrılmak istediği iddia ediliyor.

Elazığspor teknik direktörü Cüneyt Biçer’i nde Ömer Faruk Sezgin’in çalışmalara katılmayışıyla ilgili bilgisinin olmadığı ve Ömer Faruk Sezgin’e ulaşamadığı öğrenildi.

Elazığspor’la sezon sonuna kadar sözleşmesi devam eden Ömer Faruk Sezgin’in ara dönemde başka bir kulübe gitmesi halinde Elazığspor’a tazminat ödemesi gerekiyor.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109