Orman Bölge Müdür Yardımcısı Korona Virüse Yenik Düştü

15 Haziran’da Elazığ Orman Bölge Müdür Yardımcılığı görevine başlayan Mehmet Kaya, korona virüse yenik düştü. 45 yaşında virüse yenik düşen kaya için görev yaptığı bölge müdürlüğünde uğurlama töreni düzenlendi. Merhum Adana Sarıçam İlçesi Boztepe köyünde son yolcuğuna uğurlandı.

Orman Bölge Müdür Yardımcısı Korona Virüse Yenik Düştü

Elazığ Orman Bölge Müdür Yardımcısı Mehmet Kaya, korona virüse yenik düştü

1975 yılında Adana’da doğan Mehmet Kaya; 1997 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Fakültesi mezun oldu. Askerlik hizmetinin ardından bir çok ilde Orman Bölge Müdürlükleri bünyesinde çeşitli görevlerde bulundu.

Kaya, 15 Haziran 2020 tarihinde Denizli Orman Bölge Müdürlüğü, Denizli İşletme Müdürlüğü İşletme Müdürlüğü’nden Elazığ Orman Bölge Müdür Yardımcısı olarak atandı.

24 Haziran tarihinden bugüne kadar Elazığ Orman Bölge Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Kaya, kısa bir süre önce dünyayı etkisi altına alan korona virüse yakalandı.

Durumu fenalaştığında Fırat Üniversitesi Hastanesi’nde tedavi altına alınan ve sabah saatlerinde durumu ağırlaşan Elazığ Orman Bölge Müdür Yardımcısı Mehmet Kaya, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

45 yaşında hayatını kaybeden iki çocuk babası Kaya için, görev yaptığı Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü’nde tören düzenlendi.

Törenin ardından memleketi Adana’ya uğurlanan Kaya, Sarıçam İlçesi Boztepe Köyünde son yolculuğuna uğurlandı.

Medya grubumuz olarak merhum Mehmet Kaya’ya Allah’tan rahmet, kederli ailesine ise baş sağlığı ve sabır diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2020, 14:37

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Serkan
Serkan - 3 yıl Önce

Allah rahmet eylesin. Kardeşlerim ne olur bu hastalığı ciddiye alın bu covid 19 alanlar kurtulsa bile ciddi hasarlar bırakıyor. Bakın avrupada havalar soğudu ortam felç oldu suan ülkemizde henüz soğuklar başlamadı bu isi herkes ciddiye alırsa başarılı oluruz yoksa hem kul hakkı hemde canlara sebeb oluruz.

Hakan
Hakan - 3 yıl Önce

Çok değerli bir tanıdığımızdı, Allah rahmet eylesin

Hakkı
Hakkı - 3 yıl Önce

Allah rahmet eylesin.

SIRADAKİ HABER

banner137