Oto Korumada Seramik Dönemi Başladı

Son zamanlarda araçlar üzerine yapılan seramik kaplamalar oldukça popüler. Bu kaplamalar leke tutmama özellikleri sebebi ile sürücüler tarafından çok fazla tercih ediliyor. Peki seramik kaplama nedir? Arabayı seramik kaplamanın avantajları nelerdir? İşte tüm detayları…

Oto Korumada Seramik Dönemi Başladı

Oto korumada seramik dönemi başladı.

Kış ayı nedeniyle araç sahipleri oto uygulama merkezlerine araçlarına götürerek seramik kaplama yaptırıyor.

Bu sayede araçlar 2 yıl boyunca birçok dış etkenden korunmuş oluyor.

RENA: HERKESE YAPTIRMALARINI TAVSİYE EDERİM

Axakal Globowax Yıkama Seramik ustası Serkan Rena, “Araç matlaşmışsa gün ışığından aşırı yağıştan, çamurdan araçlar matlaştığı için pasta-cila, boya koruma, seramik kaplamayı öneririz. Gün ışığında ultra viyole ışıkları boyaya vurduğu ışıklar boyayı sarartır ve zarar verir. Boya korumanın bunlara faydası var. Seramik kaplamanın ise ağaç reçinelerinden gelen çam sakızını önler, kuş pisliği geldiği zaman boyayı yakmaz ve boyayı sürekli canlı tutar. Kış aylarında yapılması daha önemlidir. Kış aylarında yağmur, kar suyunun birikmesiyle araçlarda boya biraz daha zarar görüyor. Seramik ve boya koruma olduğu zaman araçlar zarar görmez bu şekilde. Ben herkese tavsiye eerim, kış aylarında yaptırmalarını tercih ederim” ifadelerini kullandı.

ATİLLA: TÜM HİZMETLER AXAKAL GLOBOWAX DA YAPILMAKTADIR

Araç yıkamanın püf noktalarına değinen araç temizlik ustası Hüseyin Atilla ise, “Detaylı temizliğe gelen araçlar var. İçinde deforme olan yerler, lekeler genelde çocukların kirlettiği yerler, kapı panzotlarındaki lekeler hepsi temizlik yapılıyor. Tavandaki sigara kokuları giderilmesi, deri koltukların ömürlerinin uzun olması için onların özel ilaçları kullanılmaktadır. Bu da Axakal Globowax da yapılmaktadır” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2021, 22:19

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109