Öztürk: Transferi Açamazsam Aday Olmayacağım

İstanbul’da transfer yasağının kaldırılması için çalışmalarına devam eden Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk, transfer yasağını kaldıramaması halinde aday olmayacağını belirtti. Öztürk, transfer yasağını kaldırma çalışmalarında Elazığspor’un ve kendisinin yalnız bırakıldığını da ifaden etti.

Öztürk: Transferi Açamazsam Aday Olmayacağım

Elazığspor’da 7 Ağustos’da yapılacak olan olağanüstü seçimli genel kurul öncesinde İstanbul’da transfer yasağının kaldırılması çalışmalarına devam eden başkan Selçuk Öztürk, transfer yasağını kaldıramaması halinde genel kurulda aday olmayacağını açıkladı.

Başkan Selçuk Öztürk, İstanbul’da transfer yasağının kaldırılması için uğraş verdiğini ama henüz olumlu bir gelişme olmadığını ifade ederek bir yandan da takımın önünü tıkamamak adına kongre kararı aldıklarını belirtti.

Şimdiye kadar bir başkan adayıyla yarışıp başkan olmadığının altını çizen Öztürk, bordo beyazlı kulübün geçmişte kayyımlara kaldığını, stadyumunun yıkılarak maçlarını dışarıda oynadıklarından 1. Ligden düştüklerini belirterek, “her zaman takımım için çalıştım, koltuk sevdası gütmedim. Elazığspor başkanlığı benim için bir makam-koltuk sevdası değil; bir şeref olmuştur” diye konuştu.

Kulübün önünü tıkamamak adına kongreye kadar transfer tahtası açamaması halinde aday olmayacağını belirten Elazığspor başkanı Selçuk Öztürk, “şayet tahtayı açabilirsem, takımımız için transferler gerçekleştireceğim” dedi.

8 Eylül’ün transferin son günü olduğunu hatırlatan başkan Öztürk, o güne kadar yasağı kaldırıp transfer yapamadıkları takdirde kongre sonrasında transfer için 23 günlük bir zaman bırakacağını belirterek, görevi transfer yasağını açabilecek bir yönetime devredeceğini söyledi.

“BUNUN TAKDİRİNİ ELAZIĞ KAMUOYUNA BIRAKIYORUM”

Transfer yasağını kaldırabilme çalışmalarında yalnız bırakıldığını da belirten Elazığspor başkanı Selçuk Öztürk, “Bayramda, tüm yorgunluğuma rağmen cansiperane çalışıyorum. Bu konuda tek bırakıldım. Elazığspor Kulübü şehrin tek marka değeri, tek sevinci olmasına rağmen tek bırakılmıştır. Bu şehrimizin gözbebeği Elazığspor adına çok üzücü bir durumdur. Yaptığım her mücadele, her çalışmada tek başımızayız. Bunun takdirini Elazığ Kamuoyuna bırakıyorum. Umuyoruz ki kulübümüz adına hayırlı gelişmeler olur” dedi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Elazığ insanı
Elazığ insanı - 2 ay Önce

Elazığ daha bozulmadığı dönemlerde mert, yiğit ve delkanlıların bol olduğu bir yerdi. Şimdi ise menfaat içn her türlü kahpeliğn, şerefsizliğin yapıldığj yer haline geldi...Hele bazı sözüm ona kravatlılar var ki para için yapmayacakları yok...Hele bazı sonradan görmeler var ki kendini kaybetmiş durumdalar...Eskiden dışarı çıkınca insanlarını beğenmezdk, şimdi dışarı çıkınca gıpta ile bakar olduk.

Yılmaz
Yılmaz - 2 ay Önce

Her çalışmada tek başına olduğunu söylüyor ama ne hikmetse her defasında destek verenlere sataşıyor

Marazali
Marazali - 2 ay Önce

15 güne transfer çalışmalarına başlayacağım deyipte kamuoyunu oyaladın hadi bunu yapamadın kongre kararını neden erken almadın durdun durdun lig başlangıç tarihine gore mi karar aldın hiç samimi değilsin o yüzden yalnızsın. Güzelim sevdamızı el yordamıyla bitirdiniz yazıklar olsun size bu takımda garibanlarin umudu ve neşesi vardı onada göz diktiniz, çaldınız.

Dursun
Dursun - 2 ay Önce

Yav Allah'ın seversen bırak artık şu elazigsporu kanını emdin yeter be git ne halin varsa gör hala neyin pesindesin senin yüzünden futboldan soguduk

Alper
Alper - 2 ay Önce

Ortak olan yönetim kurulu uyelerin mi vardı da yalnız bırakıldın be adam .Liste yapıp geldiğin 47 kişiden kaç kişi ne yardım etti de dışardan birilerinden birşey bekliyorsun zekasul.Tam bir sosyopat örneği,karantina altina alinmalidir.

hüseyin yılmaz
hüseyin yılmaz - 2 ay Önce

şu adamı, lütfen haber yapmayın.

Gani
Gani @hüseyin yılmaz - 2 ay Önce

Ne kadar işe yaramaz adam varsa özellikle bulup haber yaparlar

Vedat
Vedat - 2 ay Önce

Temlikleri de kaldırmalı ne verdiği belli ne aldığı belli yetmedi mi tükenmedimi aldıkları

SIRADAKİ HABER

banner103