Öztürk ve Eriş’ten Vali Yırık’a Ziyaret

Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk ve Teknik Direktör Levent Eriş, Elazığ Valisi Erkaya Yırık’ı makamında ziyaret ettiler.

Öztürk ve Eriş’ten Vali Yırık’a Ziyaret

Elazığspor’da kulüp başkanı Selçuk Öztürk ve teknik direktör Levent Eriş, vali Erkaya Yırık’ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette, Elazığ’ın marka değeri ve en büyük sivil toplum kuruluşu olan Elazığspor kulübünün geleceğiyle ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette, Elazığspor kulübünüzün içinde bulunduğu sıkıntıları gidermek ve gelecek için planlanan projelerin hayata geçirilmesi konusunda fikir alışverişi yapıldı.

“ELAZIĞSPOR’UMUZUN GELECEĞİ ADINA ÜMİT VERDİ”

Elazığspor kulübünden konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Sayın Valimizin Elazığspor’umuz hakkındaki olumlu görüşleri, duyarlılığı, ilgi ve alakası Elazığspor’umuzun geleceği adına ümit verdi. Sayın Valimize Kulübümüz adına göstermiş olduğu hassasiyetlerinden dolayı teşekkür ediyor, birlik ve beraberlik içerisinde kulübümüzün hak ettiği yerlere gelmesini temenni eder, kamuoyuna saygılarımızı sunarız…” denildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yeter
Yeter - 5 ay Önce

Sehrin daha onemli sorunları var. Yeter artık Elazığspor baydı valla

Hakkı
Hakkı @Yeter - 5 ay Önce

Elazığspor da bu şehirin önemli bir sorunudur. Senin sorunlarının çözülmesine Elazığspor mu engel, sorununu çözecek mercilere akardın da onlar Elazığspor işini bir çözelim seninki sonra mı dediler :)

Huzeyfe
Huzeyfe - 5 ay Önce

Vali Yirik,, depremzede vatandaş kiralarda sürünüyor,top la ilgilendiğinin on da birini sıkıntılı millete ayır.Ekim bitiyor,ne oldu Kira ödemesi.REİS e mi yazalım.

SIRADAKİ HABER

banner7