"PAZARLAMADA YENİ TRENDLER"

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Elazığ TSO Akademi bu hafta Trakya ABİGEM Uzmanlarından Dr. Zeki Yüksekbilgili’yi konuk ederek “Pazarlamada Yeni Trendler” konulu eğitimi verdi.

"PAZARLAMADA YENİ TRENDLER"

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Elazığ TSO Akademi 2019 yılı eğitim takvimi doğrultusunda haftalık eğitimlerini sürdürüyor.

Bu doğrultuda “Pazarlamada Yeni Trendler” konulu eğitimi veren Trakya ABİGEM Uzmanlarından Dr. Zeki Yüksekbilgili, Elazığ TSO Akademi'nin gördüğü ilginin kendisini son derece memnun ettiğini ifade etti.

ARSLAN: ODA OLARAK ÜCRETSİZ BİR ŞEKİLDE SUNMAKTAYIZ

Elazığ TSO Akademi tarafından her Çarşamba güncel bir konuda eğitim verildiğine dikkat çeken Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, “İş dünyamızın ve tüm ilgililerin ayağına getirdiğimiz ve sıfır maliyetle kendilerine sunduğumuz bu önemli fırsatın kaçırılmaması gerektiğine inanıyoruz. İşletmelerimiz bir personeline çok yüklü miktarlarda harcama yaparak alabileceği bir eğitimi Oda olarak biz ücretsiz bir şekilde sunmaktayız. Eğitimlerimiz toplumun tüm kesimlerine ve STK’larımıza da açıktır. Konusunda uzman kurum ve kuruluşlarla yapılan işbirliği çerçevesinde verilen eğitimler güncel konuları içermekte olup, işletmelerimiz başta olmak üzere, gençlerimizin ve kariyer planı yapan kardeşlerimizin de son derece istifade edebileceği bir hizmet olmuştur. Elazığ TSO Akademi çatısı altında yıl sonuna kadar her Çarşamba saat: 10.00 ile 16.00 saatleri arasında konusu uzmanı ve içeriği Odamız web sayfasında yayınlanan takvim doğrultusunda eğitimlerimiz devam edecek. Eğitimle katılan herkese Odamız tarafından düzenlenecek olan Katılım Belgesi de takdim edilecektir” ifadelerinde bulundu.

banner73
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7