PTT’den 182. Müşteriye, Kuruluş Yıl Dönümü Hediyesi

Elazığ’da posta nezareti adıyla 23 Ekim 1840 senesinde kurulan, Türkiye’nin en köklü kurumları arasında yer alan PTT, 182’nci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla 182’nci müşterisine hediye takdiminde bulundu.

PTT’den 182. Müşteriye, Kuruluş Yıl Dönümü Hediyesi

Posta ve Telgraf Teşkilatı’nın (PTT) 182. kuruluş yıl dönümü Elazığ’da çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Dayısı ile birlikte e-devlet şifresi işlemleri için merkez şubesine gelerek PTT’nin kuruluş yıl dönümüyle aynı rakamları taşıyan 182 numaralı gişe numarasını alan Fatma Cantay’a PTT Başmüdürü Ahmet Ahıskalı tarafından Milli Mücadelenin 100. yılı anısına basılan anma pulu serisi olan bir albüm hediye edildi.

CANTAY: TEŞEKKÜR EDİYORUM

PTT’nin 182’nci müşterisi olan Fatma Cantay, “Adana’dan geliyorum. PTT’nin de 182. Kuruluş yıl dönümüymüş o da bana kısmet oldu. Teşekkür ediyorum. PTT ile işlemlerimizi e –devletten çok kolay yapıyoruz. Ben çok memnunum herkese de tavsiye ederim. İşler daha kolay oluyor. Vakitten zaman kazanıyorsunuz” ifadelerini kullandı.

AHISKALI: PTT TEŞKİLATININ AN İTİBARİYLE 182. YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLAMAK İÇİN BURADAYIZ

182 yıldır hizmet veriyoruz diyen PTT Başmüdürü Ahmet Ahıskalı, “1840 yılında bakanlık olarak kurulan PTT teşkilatının an itibariyle 182. Yıl dönümünü kutlamak için buradayız. 182 yıldır hizmet veriyoruz. Nice yıllara diyoruz” şeklinde konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109