Raif Çiçek: Elazığ’da Ülkücü Şehitleri Anma Programı Düzenlenecek

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ eski İl Başkanı Raif Çiçek, Elazığ’da Asri Mezarlık'ta düzenlenecek ‘Ülkücü Şehitleri Anma Programı’ ile ilgili açıklamalarda bulunarak emeği geçenlere teşekkür etti.

Raif Çiçek: Elazığ’da Ülkücü Şehitleri Anma Programı Düzenlenecek

12 Eylül Darbesi öncesinde şehit olan ülkücü vatandaşlar için Kızılca Hamam’da ‘Ülkücü Şehitleri Anma Programı’ düzenlenecek.

Anma programının bir diğer ayağı da Elazığ’da yapılacak. Elazığ Asri Mezarlıkta da saat 18.00'da anma programı gerçekleştirilecek.

Düzenlenecek olan programla ilgili Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Eski İl Başkanı Raif Çiçek açıklamalarda bulundu.

ÇİÇEK: ELAZIĞ’DA ÜLKÜCÜ ŞEHİTLERİ ANMA PROGRAMI DÜZENLENECEK

Raif Çiçek, “Türk İslam aleminin lideri Bilge İnsan ülkemizin ve milletimizin umudu ve güvencesi Sayın Devlet Bahçeli Bey 12 Eylül öncesi ülkemizin milletimizin bekası için dinsiz komünistler örgütlerce mücadele ederken şehit edilen ülkücüler için bu gün Kızılca Hamam’da bir anma toplantısı düzenlenecektir. Elazığ’da da idam edilerek şehit edilen rahmetli Cevdet Karataş için cezaevi arkadaşları bu gün saat 18’de Asri mezarlıkta anılacaktır anma toplantısını düzenleyen taş medreseli kardeşlerimden Allah razı olsun der; Peygamber efendimiz (sav) bir hadisinde... Hadis-i şerifte buyuruluyor ki: ''Ne kadar yaşarsan yaşa, bir gün öleceksin! Ne kadar seversen  sev, bir gün ayrılacaksın! Ne yaparsan yap, ister iyi, ister kötü, karşılığını göreceksin! Sadi-yi Şirazi buyuruyor ki: ‘Gönlünü dünyaya bağlama, dünyanın bekâsı yok, geçip gidiyor. Gönlünü halka da bağlama, halkın da vefası yok... Gönlünü Rabbine bağla! Bir kul için O'ndan daha güzel bir sığınak yoktur’ Rabbimden dinimiz milletimiz vatanımız için şehit olmuş bu günde ülkemizin bekası için kahramanca mücadele eden şehit olmuş tüm asker, polis, koruyucu diğer güvenlik mensuplarını rahmetle minnetle saygıyla anıyorum mekanları cennet olsun diyorum. Herkese hayırlı cumalar sevgi ve saygılarımla selamlar” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2022, 12:37

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Baskan
Baskan - 1 ay Önce

Tum sehidler diyedin eyidi..Ayrim eyi degul ha

Yavuz özkan
Yavuz özkan - 1 ay Önce

Allah şehitlerimize rahmet etsin, rabbim senin de ayağına taş değdirmesin ülküdaşım Raif ağam.

.
. - 1 ay Önce

Yaşasın devrim ve sosyalizm

.
. - 1 ay Önce

Kahrolsun faşizm emperyalizm sömürücü sermayeci tekelci burjuvazici düzeni ve kapilatizm sistemi yaşasın devrim ve sosyalizm kürdüz ölene kadar

.
. - 1 ay Önce

.
Kahrolsun faşizm emperyalizm sömürücü sermayeci tekelci burjuvazici düzeni ve kapitalizm sistemi yaşasın devrim ve sosyalizm kürdüz ölene kadar

.
. - 1 ay Önce

Yaşasın devrim ve sosyalizm

Gaggoş
Gaggoş - 1 ay Önce

Allah razı olsun değerli Başkan

Tefo
Tefo - 1 ay Önce

Vatan düşmanları boş beleş konuşmayın. Raif ağa ... ünüzü keser.


SIRADAKİ HABER

banner109