Raif Çiçek, Partilileriyle Buluştu

İlçelerde partilileriyle buluşan MHP Eski Merkez Kurulu Üyesi, MHP Eski İl Başkanı ve Eski Ülkü Ocakları Başkanı Raif Çiçek, ülke gündemi ile ilgili açıklama yaptı.

Raif Çiçek, Partilileriyle Buluştu

İlçelerde partilileriyle buluşan MHP Eski Merkez Kurulu Üyesi, MHP Eski İl Başkanı ve Eski Ülkü Ocakları Başkanı Raif Çiçek, ülke gündemi ile ilgili açıklama yaptı.

ÇİÇEK: BİRLİK OLMALIYIZ

Toplantıda partililerine seslenen Çiçek, “Peygamber Efendimize sormuşlar din nedir? diye oda buyurmuş ki ;Din güzel ahlaktır. Yine Peygamber efendimiz (S.A.V) Sormuşlar iyi insan kimdir? Diye oda insanlara ve ülkesine faydalı olan insandır cevabını vermiştir. Makam, mevki hırsı olmayan sadece derdi millet, ülke, vatan olan güzide insan, mümtaz şahsiyet edep, terbiye, ahlak abidesi saygıdeğer bilge lider Devlet Bahçeli, ülkemize yönelik tehditleri bertaraf etmek için milletimizin, ülkemizin istikrar ve huzuru için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek vermek ve yardımcı olmaktadır. Bugün gün şer güçlere karşı birlik, beraberlik, kardeşlik, dayanışma, kaynaşma, birleşme günü fitne, fesat, nifak, bozgunculuk, makam, mevki, hesap, kitap yapma dönemi değil” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
HAKİKAT
HAKİKAT - 1 yıl Önce

Fosiller ilk seçimde cümbüş ittifakı ELELE yolcusunuz ..

Mhp ve ülkücülük
Mhp ve ülkücülük - 1 yıl Önce

Birileri bedel ödedi. Sahip çıkılmadı. Birileri de bedel ödedi ve ülkücülüpün kaymağını da yedler. Birileri de hiç bir zaman ülkücü olmadı ama mhp lilikten geçindiler. Samimi ülkücüler ktidar istiyor, şuan mhplilikten nemalananlarda aksini diyor. Üst kdemede menfaati olunmazsa bir dakika bile mhp de kalmazlar.

Gakgo
Gakgo - 1 yıl Önce

Hele get bi tıraş ol öne hal öle

gakgom
gakgom @Gakgo - 1 yıl Önce

Kendini bilmez vatan hainleri sizlere sesleniyorum RAİF ÇİÇEK ELAZIĞIN abesi RAİF ÇİÇEK vatan için bedel ödediği zaman zindanlarda yattığı zaman idamlarla yargılandığı zaman vatan haini koministlerle savaştığı zaman sizler ananızın eteğinin altından kafanızı çıkartamıyordunuz şimdide kalkmış buradan kendinizi ülkücü vatan sever gösteriyorsunuz vatan hainliği yapıpta vatan sever bedel ödemiş insanlara dil uzatmayın ÜLKÜCÜLER İPEĞE SARILMIŞ BİR ÇELİKTİR.
SELAM OLSUN TÜM ÜLKÜCÜLERE SELAM OLSUN TÜM ÜLKÜCÜ ŞEHİTLERE.
YAŞASIN VATAN SEVER BEDEL ÖDEMİŞ ÜLKÜCÜLERE.
KAHROLSUN VATAN HAİNİ KOMİNİSTLER.

Papaz
Papaz @Gakgo - 1 yıl Önce

Tıraş gaç para olmuş haberin var

Lütfi
Lütfi - 1 yıl Önce

Harput muhtarı. Hicret muhtarı Ahmet saraç ve elhak platformu derken yeni isim Raif çiçek

Ahmet çavuş
Ahmet çavuş - 1 yıl Önce

Ülkenin başına musallat olan dinazorlar hırsızlar yolsunlar hakkında peygamber efendimizin söydiğinide söyle Müslümanlık kısfesi antına sığınarak her türlü kötülüğü islama aykırı işler yapanlar için ne söylemiş bunlar şer güçler değil mi senin o ülkesinin selameti için çalışan Bahçeli’nin 28 Şubat sonrasında kurulan batı çalışma gurubunu destekleyen siyasi desteği veren o değilmi di dün MHP ye oy verin yok deyinde o zaman CHP oy verin siz değişmişsiniz sizin menfaatiniz nerde ise siz ortasınız ipi AKP ye atıp terözit başını idam edin diyen siz değişimdiniz oysaki terorit başı siz hükümet ortağı ilken getirilmedi mi siz niye o zaman idam etmediniz artık bırakın bu yanar dönerliğinizi milleti artık kandıramıyorsunuz

Bozkurt yuvası Elazığ
Bozkurt yuvası Elazığ - 1 yıl Önce

Büyükler konuşunca, küçükler susar. Elazığ adetidir. Raif ağa Elazığda vatan millet uğruna bedel ödemiş, acı çekmiş, bu uğurda en yiğit ülküdaşlarını şehit vermiş BÜYÜĞÜMÜZDÜR. Raif ağa Elazığın yiğit, mert abisidir. Ona atıp sallayanlar devlet düşmanı, millet düşmanlarıdır. Sırf doyurduğu, everdiği, sünnet ettirdiği insanları sıraya koysak burdan İstanbula yol olur. ÜLKÜCÜ CAMİANIN ABİSİDİR BİLESİZ.

Elazığ mhp
Elazığ mhp @Bozkurt yuvası Elazığ - 1 yıl Önce

Elazığda mhp nin şehre verdiği zararı tarih boyunca başka hiç bir oluşum veya parti veremedi . Muhalefet olurlar muhalefet yapmazlar başka partinin muhalefet yapmasına da izin vermezler bunlar yüzünden başka parti de filizlenemiyor. İnsanlar belediye bunlara kalacağı korkusuyla gidip gene ak partiye oy vermek zorunda kalıyor. İnşAllah başka bir parti ikinci parti olur da insanlar kurtulur bunlardan , tek istediğim elazığın ikinci partisinin saadet ,deva, iyi veya chp tarzı bir parti olması. Bu mhp yüzünden elazığ çantada keklik yer olupu için hiç hizmet almadı son 20 yılda.. bunların elazığa verdiği zararı düşman veremezdi hdp veremezdi

Akkurtlar
Akkurtlar @Bozkurt yuvası Elazığ - 1 yıl Önce

Seçim sonuçları Akkurt ovası diyor

Elazizli
Elazizli - 1 yıl Önce

Raif başkanın verdiği emeğin çektiği sıkıntıların zekatını versen Elazığ’da ki herkese yeter. Beğenmeyen eleştiren hasetliğinden konuşuyor. Hepsi de yüzüne gülüyor.

Gurbetçi gakgo
Gurbetçi gakgo - 1 yıl Önce

Almanyadan Raif ağaya selamlar, hörmet ederim. Rabbim esirgesin onu ve tüm ümmeti Muhammedi.

Mahmut
Mahmut @Gurbetçi gakgo - 1 yıl Önce

Tanzanya dan selamlar


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109