Raif Çiçek’ten Hakkari’deki Öğrencilere Yardım Eli

Hayırsever işadamı Raif Çiçek, Elazığ’dan Hakkari’nin derecik ilçesi Yeşilova mezrasında bulunan öğrencilere yardım eli uzattı.

Raif Çiçek’ten Hakkari’deki Öğrencilere Yardım Eli

Hayırsever İş adamı ve MHP Eski İl Başkanı Raif Çiçek, Elazığ’da öğrenim gördüğü yıllarda destek verdiği Hakkari Yeşilova Mezrası İlkokulu Öğretmeni Çimen Özmen’in öğrencilerine de yardım eli uzattı.

Okuldaki tüm öğrencilerin yazlık kışlık kıyafetleri ve kırtasiye malzemeleri  karşılanırken, öğrencilerin sevinci gözlerinden okundu.

Derecik İlçesi Yeşilova Mezrası ilkokulu öğrencilerine dağıtılmak üzere yollanan yardım malzemeleri Hakkari MHP İl Başkanı Fatih Özbek ve Derecik İlçe Başkanı Cevli Kaya tarafından öğrencilere teslim edildi.

ÖZBEK: VATANDAŞLARA AYNI ÇERÇEVEDE BAKTIĞINI BU YARDIMLARLA BİR KEZ DAHA BELLİ ETMİŞTİR

MHP Hakkari İl Başkanı Fatih Özbek, “MHP olarak bu vatanda kürdün türkün ayrımını yapmadan her noktaya ulaşan MHP bütün vatandaşlara aynı çerçevede baktığını bu yardımlarla bir kez daha belli etmiştir” dedi.

ÖZMEN: BU KADAR UĞRAŞIP YARDIMCI OLDUĞUNUZ İÇİN NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZ

Okul Öğretmeni Çimen Özmen, okuldaki ihtiyaç sahibi öğrencilere destek olan Raif Çiçek’e teşekkür ederek;” İyi ki sizin gibi insanlarımız kalmış rabbime şükürler olsun ki beni sizinle tanıştırdı. Benim gücüm onları yapmaya hiç yetmezdi. Yurdun her kesimini Türk Kürt demeden kardeş olarak görüp bizim için hem özel olarak yardım edip; hem de elinizden ne geliyorsa hiç esirgemeden yardım ettiğiniz için All ah sizden bin kere razı olsun. Rabbim size ailenizle  hayırlı uzun ömürler nasip etsin işinizin bereketini artırsın inşallah… İyi ki sizin gibi insanlarımız var inanınki size çok dua ettim etmeye de devam edeceğim. İnanın ki çocuklarımın da dualarında yer alacaksınız bu kadar uğraşıp yardımcı olduğunuz için ne kadar teşekkür etsem az” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Ahmet kaya
Ahmet kaya - 1 yıl Önce

Allah razı olsun.

HİÇ
HİÇ - 1 yıl Önce

Bu nedir ağa, yakışmadı.Ne yapıyorsan yap,bu reklam da nedir, amacın Allah CC.,rızası mı,kul rızası mı?Ne buyrulmuş,sağ elin verdiğini sol el görmeyecek,şekilde olsun.Sonra nedir bu Türk, Kürt ayağı,yani orada hep Kürtler mi var,veya Hakkari onlara mi ait.Bir iş yapayım derken iki ayrı hata yapmışsın,bir dostun ve arkadaşın olarak yakıştıramadım.

Dr
Dr @HİÇ - 1 yıl Önce

Dinimizde hayır sahiplerini hareketlendirmek için bu tip haberlerin yapılması caizdir. İster yapar ister yapmaz. Niyet diğerlerini harekete geçirmek ise, makbuldür yazar kitaplarımız.
Bu kadar eleştirel olmaya gerek yok. 3 çuval hayır ile kimsenin reklama ihtiyacı olmaz. Bunu Raif Bey de bilir.

ahmet yılmaz
ahmet yılmaz - 1 yıl Önce

Önceleri her türlü pisliği yaparlar, sonra da günah çıkarmak için melek olurlar.

Muhammed Fatih
Muhammed Fatih @ahmet yılmaz - 1 yıl Önce

Sen ALLAH mısın haşa ki, günahları sevapları takdir ediyorsun. İnsan tevbe edemez mi?
Cenab-ı Hakkın Esmai Hüsnasında Afuvv ismi şerifi de var.
Herşey son nefeste kardeşim. Büyük konuşma.

Kuyucu Samet
Kuyucu Samet - 1 yıl Önce

Spor il müdürleri Sedat Acar ve Suphi Döner’in kuyusunu şube müdürüyken kazan Kuyucu Samet Eren hakkında neden haber Yok? Aşk olsun !

Kuyucu Samet
Kuyucu Samet - 1 yıl Önce

Spor il müdürleri Sedat Acar ve Suphi Döner’in kuyusunu şube müdürüyken kazan Kuyucu Samet Eren hakkında neden haber Yok? Aşk olsun !

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109