Rektör Demirdağ, Bir Aylık Maaşını Bağışladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, mağdur olan dar gelirli vatandaşlara destek olmak için Milli Dayanışma Kampanyası başlattığını açıkladı. Kampanyaya Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, 1 aylık maaşıyla destek olacağını açıkladı. 

Rektör Demirdağ, Bir Aylık Maaşını Bağışladı

Kampanyaya Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ  1 aylık maaşıyla destek olacağını açıkladı.  

Koronavirüs tedbirleri kapsamında mağdur olan dar gelirli vatandaşlara destek olmak için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milli Dayanışma Kampanyası başlattı. 

  “BİZ BİZE YETERİZ TÜRKİYEM”

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamasında “Bu konuda da devletin öncülük etmesi gerektiğini gördüğümüz için “Milli Dayanışma Kampanyası” başlatıyoruz. “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” diyerek başlattığımız bu kampanya için, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığımız tarafından, bir yardım hesabı açıldı. Kampanyada toplanan paraların en doğru şekilde yerine ulaşmasını temin edeceğiz. Kampanyayı, şahsım olarak, 7 aylık maaşımı bağışlayarak açıyorum” demişti.  

REKTÖR DEMİRDAĞ, 1 AYLIK MAAŞINI BAĞIŞLADI

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamasının ardından Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası’na 1 aylık maaşını bağışlayarak, katkıda bulundu...

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2020, 00:19

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Gakkom
Gakkom - 4 yıl Önce

Vay be ne himmet etmiş. Müteahhit, enerjici Rektörümüz.

Rektor Baba
Rektor Baba - 4 yıl Önce

Teşekkürler

SIRADAKİ HABER

banner137