Rektör Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Taleplere Duyarsız Kalmıyor

Yaptığı çalışmalar ve uygulamalarıyla adından sıkça söz ettiren Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, öğrencilerin talepleriyle de yakından ilgilenmeye devam ediyor. Rektör Prof. Dr. Göktaş, son olarak bu gecelik dışarda kaldığını söyleyen öğrenciyi Elazığ’ın misafirperver bir şehir olduğunu söyleyerek yardımcı oldu. Ayrıca, öğrencilerin diğer talepleri de anında karşılık buluyor.

Rektör Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Taleplere Duyarsız Kalmıyor

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş’ın başarılı çalışmalarıyla göz doldurmaya devam ederken Rektör Göktaş’ın öğrencilerin sorunlarına karşı yaklaşımı da şehirde örnek oluyor.

Örnek bir yönetim anlayışı uygulayan Rektör Prof. Dr. Göktaş, öğrencilerin taleplerine duyarsız kalmayarak çözümü için ekibiyle birlikte yoğun mesai harcıyor.

Son zamanlarda yapılan etkinliklerle üniversitedeki öğrencilerin memnuniyet oranını artıran Rektör Prof. Dr. Göktaş, sosyal medyadan kendisine gelen talepleri de anında çözüme kavuşturuyor.

Akşam saatlerinde Ömer Faruk Başar isimli bir yükseklisans öğrencisi sosyal medya hesabından, “Sayın Prof. Dr. Fahrettin Göktaş rektörüm Fırat Üniversitesi yüksek lisans öğrencisiyim Erzurum'dan geldim yarın dersim var ama bu gece konaklayacağım yer yok. Yardımcı olabilir misiniz?” ifadelerini kullandığı bir paylaşım yaptı. 

REKTÖR PROF. DR. GÖKTAŞ’TAN ANINDA CEVAP

Öğrenciye anında cevap veren ve Elazığ’ın misafirperverliğine dikkat çeken Rektör Prof. Dr. Fahrettin Göktaş da anında öğrenciye cevap vererek, “Değerli kardeşim, Elazığ misafirperver bir şehirdir. Bu dönem hiç bir öğrencimizin barınma problemi olmadı. Bu gecelik barınma talebinizi ilgili yöneticilerimize iletiyorum. Misafirhanemizde bu gece misafirimiz olacaksın” dedi.

ÖĞRENCİ MİSAFİRHANEYE YERLEŞTİRİLDİ

Rektör Prof. Dr. Göktaş’ın talimatıyla Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Yılmaz, bir gecelik barınma sorunu yaşayan öğrenciyi bulunduğu yerden alarak Fırat Üniversitesi misafirhanesine yerleştirdi.

ÖĞRENCİLERİN DİĞER SORUNLARI DA ANINDA ÇÖZÜM BULUYOR

Ayrıca Fırat Üniversitesi öğrencilerinin sosyal medyadan ilettikleri Kütüphane saatleri ve Yemekhane saatleri gibi diğer tüm talepler de hızlıca çözüme kavuşturuluyor. Bol bol etkinliklerin gerçekleştirildiği ve sorunların çözüme kavuştuğu üniversite de öğrenciler de oldukça mutlu olduklarını söylüyorlar.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tebrikler rektöre
Tebrikler rektöre - 2 ay Önce

Elazığda ciddi anlamada kütüphane sorunu var. Üniversitenin kütüphanesi hem güzel hemde kullanışlı. Bir çok üniversitede bu ayarda ve öğrencilerin bu kadar rağbet ettiği kütüphane yok. 24 saat açık olması kesinlikle desteklenmelidir ve açık olmalıdır. Valilik ve belediyenin de bu ayarda bir kütüphane bu şehre kazandırmalıdır. Öyle 8-5 çalışan değil 15-16 saat açık olan düzenli gürültü olmayan düzenli olan temiz olan disiplin olan kütüphaneler kesinlikle bu şehre kazandırılmalıdır. En büyük sorun kütüphanelerde 8-5 ve zoela sanki bu iş yaptırılan kütüphane çalışanları idi kovancılarda bir kere gitti tek işi sabah kapıyı açıp akşam kapatmak olan adam erkenden bizi çıkarmak için kendisini parçalamıştı o gün çok emin oldum ki binayı yapmak kadar sürdürülebilirliği de çok önemlidir. Çocuğu olanlar bilir şuan ettüt yapmak için kütüphane için bile insanlar senelik 5-10 bin para ödüyor garip gureba.. devletin bütçesi var çok çok ucuz paralara kütüphaneler yapılabilir , lütfen yapsınlar ve şehre kazandırsınlar. Büyük şehirlerde kütüphane önlerinde kuyruklar olur bilenler bilir emin olun elazığda da talep çok ama adam akıllı bir yer yok ve kimse de öğrencilerin sesini duymuyor. Belediyenin yaptığı yeni yer de çok ufak yapılmış , üniversitenin yaptığının ayarında bir şey yapılması gerekiyor....

Yapılan iyilik
Yapılan iyilik - 2 ay Önce

Neden reklamı yapılır ya da yaptırılır. Bu islamide değil vicdani de değil. Yapılan iyiliği başka amaçla kullanmak, nefsi için kullanmak iyiliği sakatlar.

Gaddar ve totaliter elazığsonhaber
Gaddar ve totaliter elazığsonhaber - 2 ay Önce

Yemiyorsa yorum kısmını kapatın.Yorumları silmeniz demokrat olmadığınız ve ne kadar gazeteci olduğunuzu gösteriyor.

ne yazılmıştı sildiler
ne yazılmıştı sildiler @Gaddar ve totaliter elazığsonhaber - 2 ay Önce

ne yazılmıştı sildiler kabaca söyleyebilirmisiniz

hüseyin
hüseyin - 2 ay Önce

rektör eften püften işlerle reklam yapıyor. diş hastanesi dekanı ve ekibi neden gitti.şimdi implant yapacak kimse kalmadı

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109