Rektör Prof. Dr. Göktaş Sağlık Çalışanları İle Buluştu

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş sağlık çalışanları ile bir araya geldi.

Rektör Prof. Dr. Göktaş Sağlık Çalışanları İle Buluştu

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş öğrencilerle olan buluşmasından sonra buluşmalarına bir yenisini daha ekleyerek pandemi ile mücadele eden Fırat Üniversitesi Hastanesi Sağlık Çalışanları ile bir araya geldi.

Rektörlük Makamında gerçekleştirilen buluşmaya Kamu Sağlık-Sen Genel Başkanı Ümit Karataş'ta katıldı.

GÖKTAŞ: ELİMİZDEN GELEN GAYRETİ GÖSTERECEĞİZ

Sağlık Çalışanlarının taleplerini dinleyerek tek tek not alan Rektör Prof. Dr. Göktaş; Sağlık Çalışanlarının zor bir görevi yerine getirdiklerini ve bu mesleğin maddiyatla ölçülemeyecek kadar kutsal olduğuna vurgu yaptı.    Sağlık Çalışanlarının talep ve istekleri bizler için oldukça önemli. Varsa yaşadıkları bir sorun, o sorunun çözümü için elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.

KARATAŞ: REKTÖRLÜĞÜN KAPILARINI SONUNA KADAR SAĞLIK ÇALIŞANLARINA AÇILMASI BİZLERİ ZİYADESİYLE MUTLU ETMİŞTİR

Kamu Sağlık-Sen Genel Başkanı Ümit Karataş, “Fırat Üniversitesi Rektörümüze ilk kez gerçekleştirilen buluşma ile Sağlık Çalışanlarını dinledikleri için ve sorunlarını dikkate alarak çözüm bulunması noktasında gösterdikleri gayretten dolayı çok teşekkür ederiz. Sağlık Çalışanlarının pandemi ile mücadelesini önemseyen ve mesleklerinin kutsallığı hakkındaki düşünceleri bizi onure etmiştir. Saygıdeğer Rektörümüzün göreve geldiği günden beri Üniversitemizin hak ettiği yere gelmesi için yaptıkları takdire şayandır. Ayrıca Rektörlüğün kapılarını sonuna kadar Sağlık Çalışanlarına açılması bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Kendilerine tüm Sağlık Çalışanları adına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Kereta
Kereta - 11 ay Önce

Sağlık çalışanlarını çoğ seviyik

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109