Renault Genel Müdürü Çağdaş: Piyasaya Çıkaracağımız Yeni Araçlarımız Var

Markalarının Elazığ’da ikinci konumda olduğunu ve araç satışlarının arttığını ifade eden Renault Genel Müdürü Berk Çağdaş, yeni elektrikli araçların piyasayla buluşacağını söyledi.

Renault Genel Müdürü Çağdaş: Piyasaya Çıkaracağımız Yeni Araçlarımız Var

Elazığ’a gelen Renault Genel Müdürü Berk Çağdaş, bayilerinin büyük bir özveri ile çalıştığını ve Elazığ’ın geliştiğini ifade etti.

ÇAĞDAŞ: YENİ ARAÇLARIMIZ GELECEK

2023 yılı araç satışlarından umutlu olduklarını aktaran Çağdaş, “Türkiye piyasası geçen sene 783 bin adet araç satışıyla kapandı binek ve ticari toplam. Biz özellikle Renault ve DACİA markalar olarak Anadolu’daki ağırlığımızı da arttırmaya çalışıyoruz. Bunun için özellikle çalışmalarımız da var. Bu sene de 2023 yılında da aşağı yukarı geçen sene ki kadar satış yapmayı planlıyoruz. Toplam binek pazarında ikinci durumdayız marka olarak. Renault ve DACİA markaları olarak. Mayıs olarak. Aslında bu bölgede de varlığımız çok kuvvetli. Sağ olsun bayimiz, bayilerimiz üzerine düşen görevleri layıkı vecileyle yapıyorlar. Elazığ’da da marka olark ikinci konumdayız şu anda. Amacımız bunu birinciliğe taşımak. Bu sene de geçen sene ki pazar olursa çok güzel lansmanlarımız olacak, çok güzel projelerimiz var. Yeni araçlarımız gelecek piyasaya çıkaracağımız. Dolayısıyla bunlarla daha da güçlenerek birinci sıraya yerleşmeyi hedefliyoruz”  ifadelerini kullandı.

ÇAĞDAŞ: YENİ LANSMANLARIMIZ OLACAK

“Yeni araçlarımız özellikle elektrikli araç segmentinde” diyen Müdür Çağdaş, “Yeni modellerimiz özellikle elektrikli araç segmentinde olan modeller. Aynı zamanda bulundukları segmentler itibariyle talep fazla olan araçlar yeni lasnamanlarımız olacak 2023’te. Örneğin Megane ETECH yüzde 100 elektrikli, DACİA Spring yüzde 100 elektrikli, Renault Austral, Hibrid motorlu beraber olmak üzere getireceğiz. Yeni yüzde 100 elektrikli ticari aracımız olacak. Renault Expres’in yüzde 100 elektriklisini getireceğiz. Dolayısıyla bunlarla beraber B ve C segmentlerinde özellikle SUV anlamında da yapacağımız yeni yatırımlar ve onunla bağlantılı olarak çıkaracağımız araçlarla iyi bir noktaya geleceğimizi düşünüyorum. Türkiye’de zaten iyi bir noktadayız. Ya birinciyiz, ya ikinciyiz. Ben bu bölgede de Elazığ – Malatya bölgesinde de bunu sürdüreceğimizi inanıyorum” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2023, 17:39

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109