Saadet Partisi Elazığ Teşkilatı İstişare Toplantısı Düzenledi

Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı İbrahim Hacıbekiroğlu'nun katılımıyla İlçe, Belde Başkanları ve Belediye Meclis üyeleri ile birlikte istişare toplantısı düzenlendi. Hacıbekiroğlu; “Depremden dolayı vatandaşların dertleri var. Deprem ile alakalı olarak vatandaşlardan çok sayıda şikayet geliyor” dedi.

Saadet Partisi Elazığ Teşkilatı İstişare Toplantısı Düzenledi

Toplantının açılış konuşmasını yapan Hacıbekiroğlu sözlerine 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlayarak başladı.

Ülke ve Elazığ’ın gündemini değerlendiren İl Başkanı Hacıbekiroğlu Saadet Partisi iktidarına toplumun her zamankinden daha çok ihtiyacı olduğunu dile getirdi.

Hacıbekiroğlu; “Depremden dolayı vatandaşların dertleri var. Deprem ile alakalı olarak vatandaşlardan çok sayıda şikayet geliyor. Vatandaşlar destek talebinde bulunuyorlar” dedi.

Belediye Meclis üyeleri ile buluşmalarının devam edeceğini söyleyen Hacıbekiroğlu çalışmaların tüm hızıyla sürdüğünü belirterek sıkıntıların çözümü noktasında her daim Saadet Partisi olarak destek olunacağını ifade etti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Ethem Gülbay
Ethem Gülbay - 3 yıl Önce

Oyu az fakat sesi fazla çıkan parti. Ana muhalefet partisinin chp nin bir gün için iktidar partisi aleyhinde konuştuğu yok

hacı
hacı - 3 yıl Önce

kendini nimetten sayıyor, sen kimsin ki millet sana gelsin, sen git hdp ile milletin derdine derman ol, bekiroğlu

Kasım MOLLA
Kasım MOLLA - 3 yıl Önce

Sen kimsin ki sana şikayet gele.valimisin,b.bşk.ni mı,çsb mud.rumu,AFAD Md.rümü?hangisi? 0.041 oyu olan micro bi topluluk.Sus be.

ahmet
ahmet - 3 yıl Önce

çok atıyon sende haci bekiroğlu

SIRADAKİ HABER