Saadet Partisi Kadın Kollarından Salçalı Köfte Festivali Açıklaması

Saadet Partisi Elazığ Kadın Kolları Başkanı Züleyha Bahçecioğlu, Elazığ’da düzenlenecek olan Salçalı Köfte Festivali ile ilgili açıklama yaptı.

Saadet Partisi Kadın Kollarından Salçalı Köfte Festivali Açıklaması

Elazığ Tatlıcılar ve Lokantacılar Odası Başkanlığı tarafından Salçalı Köfte Festivali düzenlenecek.

Düzenlenecek olan festivalde sanatçı İrem Derici ve Sakiler sahne alacak.

Saadet Partisi Elazığ Kadın Kolları Başkanı Züleyha Bahçecioğlu, festivalde yer alan sanatçılarla ilgili açıklama yaptı.

BAHÇECİOĞLU: SİNSİCE BU SAPIKLIK NORMALLEŞTİRİLMEYE ÇALIŞILMAKTADIR

Saadet Partisi Elazığ Kadın Kolları Başkanı Züleyha Bahçecioğlu, “Elazığ ismi ile müsemma (El-Aziz) aziz ve kadim bir şehirdir. Dinine diyanetine geleneklerine bağlı müstesna bir şehirdir. Gastronomi alanında şehrimizin tanıtılmasını ve isminin duyurulmasını elbette ki destekliyoruz. Önümüzdeki 30 Eylül 2 Ekim tarihlerinde yapılacak Salçalı Köfte festivalinde tüm Türkiye tarafından LGBT ye verdiği destekle tanınan ve yaşantısı Müslüman Türk ahlakıyla bağdaşmayan bir ismin, İrem Derici'nin bu festivale konuk olarak çağrılmasını asla tasvip etmiyoruz. Tanıtımı yapılacak Elazığ’ımızın sembolü haline gelmiş Salçalı köftenin değerlerimize saygılı kültürümüze bağlı sanatçılar tarafından tanıtılması en doğrusudur. Organizasyon sahipleri bu hatadan derhal vazgeçmelidir. Şehrimiz için bu ismin belirlenmiş olması Elazığ’a zuldür. Gençlerimize yanlış bir örnek asla sahneye konmamalıdır. Tanıtım kadar tanıtımın düzgünlüğü de son derece önemlidir. Şehrimizdeki tüm kanaat önderlerini bu yanlış seçime karşı tepki vermeye çağırıyorum. Bizim şahısların kendisi ile bir sorunumuz yoktur. Fakat bazı mahfillerce ve sinsice bu sapıklık normalleştirilmeye çalışılmaktadır. Bu oyunların farkındayız ve Saadet Partisi olarak bu konuda hiç tereddütsüz tarafız. Memlekette başka sanatçı mı bulamadınız. Bu bayanın ulu orta ahlaksız konuşmalarını hiç mi duymadınız.  Bunu nasıl sindirebiliyorsunuz. Lütfen yanlıştan dönün. Bu tercih  Elazığ’a ve Elazığlılara saygısızlıktır” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2022, 12:34

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109