Sabahattin Fırat: “Kuaförler Odası seçimlerine aday olmayacağım”

Elazığ’da kuaförlük mesleğini icra eden Sabahattin Fırat 2022 yılı ocak ayında yapılan Elazığ Berberler ve Kuaförler Odası seçimlerine aday olmadığını açıkladı.

Sabahattin Fırat: “Kuaförler Odası seçimlerine aday olmayacağım”

Elazığ’da kuaförlük mesleğini icra eden Sabahattin Fırat 2022 yılı ocak ayında yapılan Elazığ berberler ve kuaförler odası seçimleri ile ilgili açıklama yaptı.

Fırat Açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Değerli dostlarım, meslektaşlarım aldığım duyumlar ve sizden gelen talepler üzerine açıklama yapmayı kamuoyuna borç bilirim. Yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermemek istemediğimden bu açıklamayı yapma ihtiyacı duydum. Odamızın genel kurul süreci başlamıştır. 2022 yılı ocak ayında yapılacak seçimlerde siz değerli üyelerimizin beni layık görmesi beni onurlandırmıştır. Hepinize minnettarım. Odamız adına yapılan genel kurulun, şimdiden hayırlara vesile olmasını diliyorum. Elazığ Berberler ve Kuaförler Odası ile sorunları çözme noktasında her zaman birlik ve beraberlik içerisinde olacağım. 2022 yılı ocak ayında yapılacak olan Elazığ Berberler ve Kuaförler Odası seçimlerine özel işlerimden dolayı aday olmam gibi bir durumun olmayacağını bilmenizi isterim. Aday olan meslektaşlarıma başarılar dilerim”

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2021, 11:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103