Salim Hazardağlı İlkokulu 4. Sınıf Öğrencileri Mezun Oldu

Salim Hazardağlı ilkokulu dördüncü sınıf öğrencilerinin mezuniyet töreni yapıldı.

Salim Hazardağlı İlkokulu 4. Sınıf Öğrencileri Mezun Oldu

2016-2017 eğitim öğretim yılının sonuna doğru yaklaşılırken; Salim Hazardağlı İlkokulu 4. Sınıf öğrencilerinin mezuniyet töreni yapıldı.

Özel bir otelde yapılan mezuniyet törenine öğrenciler, veliler ve öğretmenler katıldı.

Salim Hazardağlı ilkokulu 4. Sınıf öğrencileri  ilkokulu bitirip, ortaokula adım attıkları günde Emrah Güllü’nün şarkılarıyla doyasıya eğlendi.

Salim Hazardağlı İlkokulu Müdürü, Sayim Arslan, ‘’Gerçekten çocuklarımız çok fazlasıyla hak ettiler bu eğlenceyi 4 yılını verdiler ve yapılan bütün denemelerde birinci oldular. Öğrencilerimizi tebrik ediyorum ve Elif hocamızı tebrik ediyorum. Çocuklarımızın bundan sonraki haytaların da başarı, sağlık ve mutluluklar diliyorum. Öğrencilerimiz 4 yıl dolu dolu geçirdiler şuanda da aileleri ile eğleniyorlar. Biz bu çocuklarımızı ileride yüksek makamlar da Türkiye’ye yön verecek bireyler olarak yetişmesini arzuluyoruz ve bu öğrencilerimiz den de bunu bekliyor ve umut ediyorum ‘’ dedi.

Sınıf öğretmeni Elif Kartakgül’de‘’4 yıl da çok şey yaşadık. Şuan gerçekten hem çok mutluyum hem de üzgünüm. Gerçekten çok güzel bir sınıftı başarılı çocuklardı beni üzmediler. Başarılar diliyorum hayatların da mutlu olurlar inşallah. Ailelerini de çok teşekkür ediyorum’’ dedi. 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
nisanur rena
nisanur rena - 4 yıl Önce

bizimki daha güzel

SIRADAKİ HABER

banner137