Şehit Fethi Sekin Külliyesi’nde İncelemelerde Bulunuldu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, şehit polis memuru Fethi Sekin adına Baskil ilçesinde yapılan külliyede incelemelerde bulundu.

Şehit Fethi Sekin Külliyesi’nde İncelemelerde Bulunuldu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 2017 yılında İzmir Adliyesi önünde PKK'lı teröristlerin adliyeye yönelik saldırısını kahramanca mücadelesiyle önleyerek şehit olan polis memuru Fethi Sekin adına memleketi Elazığ'ın Baskil ilçesinde yapımına başlanan ancak yarım kalan külliye inşaatında incelemelerde bulundu.

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, MHP İl Başkanı Semih Işıkver, Baskil Kaymakamı Oğuz Cem Murat, Doğancık Köyü Muhtarı Selim Beydüz ve şehidin babası Mehmet Zeki Sekin ile birlikte külliyenin inşaat alanını gezdi.

Çalışmalara ilişkin bilgi alan Başkan Şerifoğulları, külliye inşaatının süratle tamamlanması için gerekli bilgileri almak üzere külliyeyi gezdiklerini aktardı.

Elazığ’ın değerleriyle güçlü olduğuna vurgu yapan Başkan Şerifoğulları, şehrimizin en kıymetli değerlerinden biri olan şehit polis memuru Fethi Sekin’in vatan, millet, bayrak sevdasının gelecek nesillere öğütleyecek bir değer olduğunu ve ismini yaşatmak adına gerekli her çalışmanın öncüsü olacaklarını kaydetti.

Başkan Şerifoğulları ve beraberindekiler daha sonra kahraman şehidimiz Fethi Sekin'in kabrine giderek dua etti.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2019, 20:21
banner73
YORUM EKLE
YORUMLAR
?
? - 9 ay Önce

Bizde şehit çocuğuyuz bir şehit için bu kadar dillendirilmez bizlerede haksızlık oluyor

İsraf
İsraf - 9 ay Önce

Bu ülkenin tek şehidi Fethi Sekin miş, Allah rahmet etsin ama o yazının düzünde o külliye ye ne gerek var yani yarın orası arsıza hırsıza mekan olacak. Diğer şehitlerimizin kemiklerini sızlatmayın lütfen.

SIRADAKİ HABER

banner7