Şekerdağ: En Ufak Bir Şaibenin İçinde Olmayacağız

İYİ Parti ve CHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Ali Şekerdağ seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Şekerdağ: En Ufak Bir Şaibenin İçinde Olmayacağız

İYİ Parti ve CHP’nin Millet İttifakı adayı olarak Elazığ Belediye Başkan Adayı gösterilen Ali Şekerdağ, seçim çalışmalarına yoğun olarak devam etti.

Başkan Adayı Şekerdağ, güne sabah erken saatlerde hayvan pazarını ziyaret ederek başladı. Burada besicilerle birebir sohbet eden Şekerdağ, sorun ve talepleri dinledi.

 Ardından Vali Fahri Bey Caddesi ile 50’ler Çarşısı’na geçen Şekerdağ, buradaki esnafları ziyarette bulunarak, destek istedi.

Daha sonra Arıcak Kültür ve Dayanışma Derneğini (ARI-DER) ziyaret eden Şekerdağ, yapacakları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

ŞEKERDAĞ’A MİLLETVEKİLLERİ DE EŞLİK ETTİ

Gün boyu ziyaretlerini sürdüren Şekerdağ Tarihi Harput Mahallesine geçti. Burada Şekerdağ’a CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ile CHP Adana Milletvekili Müzeyyen Şevkin’de katıldı.

Tarihi mahallede esnafları gezen Şekerdağ ve milletvekilleri onlarla uzun süre sohbet etti. Daha Milletvekilleri ve Şekerdağ’a sonra 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle düzenlenen programa katıldılar.

ŞEKERDAĞ: HİÇ AYRIM YAPMADAN BU GÖREVİ DE İFA EDECEĞİZ

Kendilerine inananları mahcup edecek herhangi bir yanlışın içerisinde olmayacaklarını dile getiren Başkan Adayı Şekerdağ, “Her zaman ifade ettiğim gibi, rabbim nasip ederse Elazığ’ı ve bu camiaları mahcup edecek iğnenin ucu kadar bir yanlışın içerisinde olmayacağız. Ben Arıcak, Karakoçan, Kovancılar yöresinin çocuğuyum. Bu yörenin insanı olduğum kadar da Baskil, Keban, Sivrice ve Ağınlı’yım. Hiç bir zaman ayrım yapmadan, yaptığım görevleri ifa ettim. İnşallah bu göreve geldiğim zaman da hiç ayrım yapmadan bu görevi de ifa edeceğiz. Bize inanan, güvenen insanları mahcup edecek en ufak bir şaibenin içinde olmayacağız. Elazığ, aradaki farkı yaşayarak görecek” dedi.

CENGİZ: YOLUNUN AÇIK OLMASI TEMENNİSİNDE BULUNUYORUZ

Arıcak Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı İsmail Cengiz ise, “İttifak adayı Ali Şekerdağ ve heyetini derneğimizde ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Kendisine çıkmış oldukları bu yolda Arıcak halkı ve şahsım adına yolunun açık olması temennisinde bulunuyoruz. Öncelikle bizi ziyaret ettiği için de kendisine şükranlarımızı sunuyoruz. Bizim Ali Bey’den beklentimiz, isteğimiz şehrimizi bölge, mahalle ayrımı yapmadan adalet içinde yönetmesini istiyoruz. Kendisine başarılar diliyoruz” ifadelerinde bulundu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137