Selçuk Öztürk Başkanlık Görevinden İstifa Etti

Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Selçuk Öztürk Başkanlık Görevinden İstifa Etti

Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk, kulüp başkanlığı görevinden istifa etti.

Selçuk Öztürk Elazığspor Kulübü Başkanlığı görevinden istifa ettiğini sosyal medyadan yayınladığı mesajda duyurdu.

Selçuk Öztürk yaptığı açıklamada, "Yaklaşık 2.5 yıldır tüm imkânsızlıklara rağmen 54 yıllık olan asırlık çınar Elazığspor Kulübümüzü bugünlere kadar getirmeyi başardık. Tıpkı geçmiş de 4.5 yıl başkanlık görevinde bulunduğum gibi 2019 yılında tekrar onurlu ve şerefli Elazığspor Kulübü başkanlık koltuğunda aziz şehrimizin marka değeri olan Elazığspor’umuzu hakkettiği yerlere getirmenin mücadelesini verdik. Gerek geçmişte, gerekse şimdilerde yalnız bırakılmanın büyük üzüntüsünü ve hayal kırıklıklarını yaşadık. Elazığspor tarihinin en uzun süreli başkanlık görevinde bulunan biri olarak Elazığspor’umuzun bu durumlarda olması tüm taraftarlarımız gibi şahsımı da derinden üzmektedir. Bu doğrultuda şehrimizin tüm dinamiklerinin harekete geçip, derhal 54 yıllık kulübümüze sahip çıkmaları adına transfer sezonun bitimine 33 gün kala benim için büyük bir şeref ve onur olan Elazığspor Kulübü başkanlık görevini bugün itibariyle bırakmış bulunmaktayım. Aylardır transfer yasağının kaldırılması konusunda geceli gündüzlü büyük uğraşlar vermeme rağmen büyük engellerle karşılaştım. Birçok dosyayı tek başıma çözüme kavuşturdum ancak geri kalan dosyalarda bir kısım futbolcu ailesinin tutumları maalesef olumlu sonuçlar almamıza engel oldu. Asırlık çınar, şehrimizin marka değeri Elazığspor’umuzun yaşaması adına kulübümüzün önünü açıp transfer sezonun bitimine 33 gün kala istifa ettiğimi bir kez daha kamuoyuyla paylaşmak istiyorum. Bizleri sürekli oyalayıp kulübümüzün bu noktalara gelmesine sebep olan şehrin ileri gelenlerinden yeni seçilecek başkana gerekli maddi ve manevi destek olmalarını talep ediyor, büyük Elazığspor camiasından haklarını helal etmelerini istiyorum. Kamuoyuna saygılarımla" ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2021, 16:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
Keyifli şiko
Keyifli şiko - 6 ay Önce

Başkanım bırakma bizi dansöz çıkarır oynatırız gerekirse gitme

Levent
Levent - 6 ay Önce

Selçuuk.moskof selçuk,beton selçuk,sıfatsız selçuk,kurusıkı selçuk sana ne desem bilemedim ama sen tarihe geçtin adını ne koyarsan koy seni bu meleket nasıl anacak sen çok iyi biliyorsun.bu ülkede iki tane surat var biri sen biride demirören aynısız

Yüzdeyüz gakgo
Yüzdeyüz gakgo - 6 ay Önce

Selcuk gitti sukurler olsun rabbim bu günleri bize yaşattigin icin binlerce kez şukurler olsun karakocani destekleyenlere gelince bu memleket sizi hic bir zaman unutmayacak karakocana kacip giden nefissizlerin de yüzü gülecek mi bakalim bizim varsa yoksa bir tek takimimiz var o da ELAZIĞSPOR

Alper
Alper - 6 ay Önce

Bir amatör kaldı dusurecegin,hala giderayak ahkam kesiyor.Tarihinin en kara günlerini yaşayanlara yazıklar olsun..Bu durumda artık amatöre düşer.Simdi Karakoç'lara çıkarma zamanı..

23
23 @Alper - 6 ay Önce

Elazığspor haberlerine gelip "Karakoçları"nı övüp, Elazığspor'u gerip durma. Başka Elazığspor haberlerine de "Elazığspor kapatılsın, Karakoçan'a sahip çıkalım" yazıyordun. Başka şehirde nerelisin diye sorduklarında "Karakoçanlıyım" diyorsun herhalde. Amatöre düşse mutlu olacaksın sanırım. "Karakoçlarım, Elazığspor'dan daha üst ligde, oh!" falan.

Mesut
Mesut - 6 ay Önce

Şehrin hakkı helal değildir sana

Ali
Ali - 6 ay Önce

İstifa ederken elazig spor u kendisine ne kadar borçlu çıkarmış onuda söyleseydi.

Testi
Testi - 6 ay Önce

Temlikler ne kadar, şimdiye kadar Elazığspordan temliklerden kaç lira aldı.

Alper
Alper - 6 ay Önce

Karakoçanki değilim biiiiirrr.İkincisi Elazığsporumuzun delisiyim,sen daha doğmadan 67 deki ilk maçını seyretmiş adamım haddini bil!ama ortada bir gerçek var,at gözlüğünü çıkar öyle yaz.Bu takım 60 trilyona ayağa kalkar,nerede bu para,işkembeden attığına göre sende var,buyur kaldır ayağa bizde alkislayalim.Elazigspor kapatılsın diyen serefsizdir,bu şehirli değildir,onlar kendilerini biliyorlar.Bugun Gaziantepspor yok,ama G.antepspor FK. adıyla süper ligde ve bak bjk ya futbol gösteriyor .Karakoçlar borçsuz ve 5-6 trilyonla ikinci,birinci ve süper lige çıkma ihtimali var.Super lige çıkarıp adını Elazığspor FK. yapıp devam etmek daha kolay değil mi?Anlamadığınız bu.

23
23 @Alper - 6 ay Önce

"Elazığspor kapatılsın diyenler şerefsizdir" dedikten sonra "Bugün Gaziantep FK var, Elazığspor FK yapıp devam edelim" demek... Akıl tutulması mı yaşıyorsun? Çelişkinin de bu kadarı. Ha "Hasan kara" ha "Kara Hasan", seninkisi bu mantık. "Elazığspor kapatılsın diyenler şerefsizdir" deyip, Elazığspor'un kapatılmasını istemediğini belirttikten sonra, "Elazığspor FK" yapmayı önermek, pes. Sen önemli olanın liglerde bir takımın mücadele etmesi olduğunu sanıyorsun. Söz konusu olan bu değil. Liglerde bir takımın olup olmaması durumu değil. Önemli olan, o senin de bahsettiğin 1967 yılından beri bu takımın ayakta olması. Önemli olan bu takımı, 1967 yılında kuranlar, o gün, o zorlu şartlarda yoklukla mücadele edenler, toprak ve çamur sahalarda top koşturanlar, emek verenler, zaman harcayanlar. Ve, o bahsettiğin 1967 yılındandan beridir bu takımı destekleyenler, bu takım için üzülenler, sevinenler. O bahsettiğin 1967 yılından beri bu memleketin adını gururla, şerefle, onurla taşıyan, bu memleketin en büyük değeri olan Elazığspor'un yaşamasıdır önemli olan. Önemli olan o tarihtir. Senin gibi "deliler"in anlamadığı şey bu. Gaziantep FK da umrumda değil, diğer verdiğin örnek de. Gidip "Karakoçlar"ın atkısını al destekleyebilirsin.


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109