Selçuk Öztürk: Transfer Döneminin Bitimine 11 Gün Kala Görevi Kendilerine Tevdi Ediyorum

Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk açıklama yaptı. Başkan Öztürk, “Transfer döneminin bitimine 11 gün kala görevi kendilerine tevdi ediyorum” dedi.

Selçuk Öztürk: Transfer Döneminin Bitimine 11 Gün Kala Görevi Kendilerine Tevdi Ediyorum

Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Cengiz Öztürk, Hacı Murat Yümlü’nün sosyal medyadaki açıklamalarının ardından bir açıklama yaptı.

Başkan Öztürk, “Transfer yasağının bitimine 11 gün kala görevi kendilerine tevdi ediyorum” dedi.

ÖZTÜRK: TRANSFER DÖNEMİNİN BİTİMİNE 11 GÜN KALA GÖREVİ KENDİLERİNE TEVDİ EDİYORUM

Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk yaptığı yazılı açıklamada, “Kulübümüz eski başkanlarından Hacı Murat Yümlü, sosyal medya hesaplarından bir açıklama yayınlayarak, mevcut yönetim kurulumuzun görevi bırakması durumunda başkanlığa aday olduğunu ve 31 Aralık’ta sona erecek ara transfer döneminde transfer yasağını kaldıracağını beyan etmiştir. Şahsım ve yönetim kurulum olarak Hacı Murat Yümlü ve diğer aday olan kişilere üzerimize düşen ne varsa sağlamaya hazırız. Gerek FİFA dosyaları, gerekse Türkiye Futbol Federasyonunda  bulunan dosyaların çözümü konusunda gerekli evrak ve belgeleri kendilerine sunup, manevi anlamda tüm desteğimizi vereceğimizi belirtmek isteriz. Hacı Murat Yümlü ve başkanlığa aday olan diğer kişiler, transfer yasağının kaldırılması için gerekli çalışmalara başlayabilirler. Transfer yasağının kaldırılmasının ardından “Behemehal” mevcut futbolcularımızın sözleşmelerinden dolayı hak edişlerinin de ödenmesi kaydıyla görevi bırakmaya hazır olduğumuzu, kulübümüzün anahtarlarını kendilerine teslim edeceğimizi ve kongrede yönetim kurulumuzdaki arkadaşlarımızla birlikte kendilerine destek vereceğimizi belirtmek istiyoruz. İki sezon önce Kayyım döneminde Kayyım’a yardımcı olmak adına bir Elazığspor taraftarı olarak geceli gündüzlü mücadele etmiş, transferin son gününde transfer yasağını kaldıran biri olarak, transfer döneminin bitimine 11 gün kala görevi kendilerine tevdi ediyorum. Şahsım ve yönetim kurulum adına kamuoyuna saygıyla duyurulur” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2021, 17:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kerim
Kerim - 4 ay Önce

Sanki bakkal dükkanı tevdi ediyor.İlk önce ,Yönetim kurulu olarak istifa edeceksin, çekip gittikten sonra yetkili mercii,ya geçici bir heyet yada kongreye kadar istekli bir heyete kongreye kadar atama yapar.Beyefendi istifa etmeden ben seni gorevlendiriyorum,büyür masraf et,tahtayı aç,borçları öde,sonra tevdi ettiğim görevi geri alıyorum,diyebilir.Vay uyanıkkkkk.

ELAZIĞSPOR
ELAZIĞSPOR - 4 ay Önce

Bu borçlar Selçuk Öztürk zamanında oldu nasıl bu adam hayla utanmadan başkanlık yapıyor takımı kendisi bu hale getirdi

Behzat
Behzat - 4 ay Önce

Takımın bu hale düşmesinin baş sorumlusu 1 numarada Selçuk Cengiz, sonra Karahan Çelik ve Bahri Turhan dır. Bu şahıs senelerdir koyduğu temliklerden ne kadar para aldığını, kendisinin daha ne kadar alacağı olduğunu neden ısrarla açıklamıyor. Bu kişinin yaptığı klüp başkanlığı ise gazi caddesinde gözü kapalı çevirdiğin herkes fazlasıyla bu Başkanlığı yapar

Yavuz
Yavuz - 4 ay Önce

Ne diyor;Sen gel bütün dosyalardan dolayı borçları öde,sonra mevcut oyuncuların hakedislerini öde,ondan sonra sana anahtarları teslim edeyim,peki bu ödemeleri yapacak kişi veya kişiler ne sıfatla bu işi yapacak?görüyorsunuz değil mi? Müthiş Zekâ.Derhal istifa et,sonra gerekenleri ilgili merciler yürütür,seni ilgilenmeyen süreçlerde sen işin olabilir.

Emre
Emre @Yavuz - 4 ay Önce

Bahsettiğin "ilgili merciler" daha önce başkan yokken takıma harika destek verip çok iyi yerlere getirmişti. Takım kayyuma kalmıştı, tesislerde yemek çıkmıyordu, çim sahalar kurumuştu, takım kapanacak hale gelmişti. "İlgili merciler" sayesinde bunlar ortadan kalkmıştı. Sonra başkan geldi, çok iyi durumdaki bu takımı aldı, şu anki duruma getirdi. Başkan hemen bırakmalı, "ilgili merciler" de hemen gerekeni yapacaktır. Çok haklısın(!)

Bişey ediyi ama
Bişey ediyi ama - 4 ay Önce

Ne edisin ne edisin

Musa
Musa - 4 ay Önce

Sonra niye M.Yumlu,bırakın bu danışıklı işi.Memlekette alacak heyet mi yok!Padişah gitmeden veliaht tayin ediyor.Ne ala.

melik
melik - 4 ay Önce

şu elazığsporun sayesinde partı iyi büyüttün

Yavuz
Yavuz - 4 ay Önce

Emre ;ilgili merciler dediğimiz,dernekler masası,Vali ve Sulh Hukuk mahkemesi v.s.den bahsediyoruz.Yani kısaca hukuki mevzuattan bahsediyorum.Sen ne anladın ki imalarda bulunuyorsun.İstifa eder çeker gidersin,gelen veya hukuken kongreye kadar atanan kişiler ne yaparsa yapar,Sanki,C.Baskani, Bakan,Vali gibi görev tevdi ediyor beyefendi, sonrada seni görevden aldım deyip azledebilir.Yeryuzunde eşi görülmemiş bir garabet ,cehalet ve saçmalama örneği.Acaba başka biri başkan olup kendine böyle bir tevdi yapsa ne der?Bı empati yapsın bakalım?Sende öyle savun.


SIRADAKİ HABER

banner103