Şerafettin Yıldırım’dan Elazığspor’a Ziyaret

AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri, Bergama Belediyespor maçına hazırlanan Elazığspor’u ziyaret ederek, yeni sezon öncesine başarılar dilediler. Başkan Yıldırım, Elazığspor bizim vazgeçilmez sevdamız derken, şanlı kulübün düştüğü yerden kalkacağını belirtti.

Şerafettin Yıldırım’dan Elazığspor’a Ziyaret

Yeni sezona sıkıntılı girecek olan Elazığspor’a desteklerini devam ettiren Ak parti il başkanı Şerafettin Yıldırım, bordo beyazlı kulübü ziyaret ederek, takımın antrenmanını izledi.

Antrenman öncesinde Elazığspor başkanı Serkan Çayır ve Elazığspor teknik sorumlusu Kenan Kamaç’dan takımla ilgili bilgiler aldı.

Futbolculara hitaben de bir konuşma yapan Ak parti il başkanı Şerafettin Yıldırım, kendisinin de çeşitli dönemlerde Elazığspor’da yöneticilik yaptığını belirterek, genç oyuncuları “onur savaşçıları” olarak lanse etti.

Futbolculara tatlı ikramında da bulunan başkan Yıldırım, teknik heyet ve genç oyuncularla hatıra resimleri de çektirerek, bir süre antrenmanı takip etti.

Elazığspor kulüp başkanı Serkan Çayır, Ak parti il başkanı Şerafettin Yıldırım’a bordo beyazlı kulübe verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
genç
genç - 3 hafta Önce

Şimdiye kadar neredeydiniz. Elazığ spor üzerinden şimdi oy oy toplamaya çalışıyorsunuz. İş işten geçtikten sonra (Geçti Bor'un pazarı sür eşeği Niğdeye)

:(
:( - 3 hafta Önce

Başlasın çelimler

SIRADAKİ HABER

banner103