Şerifoğulları: Devletimiz Çalışma Koşullarının İyileştirilmesinde Büyük Gelişmeler Sağlamıştır

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma gününü kutladı. Şerifoğulları, “Devletimiz Çalışma Koşullarının İyileştirilmesinde Büyük Gelişmeler Sağlamıştır” dedi.

Şerifoğulları: Devletimiz Çalışma Koşullarının İyileştirilmesinde Büyük Gelişmeler Sağlamıştır

Başkan Şerifoğulları, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

ŞERİFOĞULLARI: ÇALIŞMA KOŞULLARININ İYİLEŞTİRİLMESİNDE BÜYÜK GELİŞMELER SAĞLANMIŞTIR

Şerifoğulları, “Türkiye’nin istikrarını sürdürmesi, her alanda gelişmiş ülkeler arasında anılması devletin milletle kurduğu sağlam bağlardan kaynaklanmaktadır. Bin yıllık devlet geleneğinin tezahürü olan Türkiye Cumhuriyeti, tüm vatandaşlarına eşit imkânlar sunması ve insanı merkeze alan bir anlayışla politikalar üretmesi neticesinde daha güçlü bir yapıya ulaşmıştır. Devletimiz bu gücü özellikle üreten, ülkenin gelişmesine katkı sunan işçilerimiz, emekçilerimiz sayesinde kazanmıştır. Devletimizin, emek ve dayanışmaya verdiği değere bağlı olarak, işçi ve emekçilerimizin haklarının güvence altına alınmasında ve çalışma koşullarının iyileştirilmesinde büyük gelişmeler sağlanmıştır. Bu alanda ki çalışmalar süratle devam etmektedir. Tüm dünyada, işçi ve emekçiler tarafından bayram olarak kutlanan “1 Mayıs İşçi Bayramı”, ülkemiz de de "1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü" olarak kutlanmakta ve tatil kabul edilmektedir. Bu duygu ve düşüncelerle; ülkemizin kalkınmasında ve ilerlemesinde alın terleriyle mücadele eden tüm işçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü yürekten kutluyor, bütün emekçi kardeşlerimi sevgiyle selamlıyor, aileleriyle birlikte sağlık ve huzur içerisinde nice yıllar diliyorum.”

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2021, 16:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
Haydar
Haydar - 1 hafta Önce

Tunceli belediyesinin ornek alinmasini cok isterdim.Halkin paradi carcur edilmeden hizmet yapma sizlerenasip olur mu,bilmem .Yilda bir kere isci akliniza gelnemeli her daim hatirlanmali...

Başkan sözünüzü tutun
Başkan sözünüzü tutun - 1 hafta Önce

Sayın başkan Abdullahpaşa mahallesinde kentsel dönüşüme grmeyp sizin öncü olduğunuz yerler ile ilgil taziye evnde söyledklerinizi, sözünüzü tutun...kat artırımı yapın ve işi bitirin. Yoksa ayete de muhalefet etmiş olurusunuz, niçin tutamayacağınız sözleri verirsiniz ji diyor Yüce Allah. Söz yiğidin şanındandır. Bekleyip göreceğiz yiğitliğinizi.

Ayhan
Ayhan - 1 hafta Önce

Belediye başkanımısın Nesin sen. Kendi işinle ilgilen. Bu güne kadar ne kadar mahhalle içi yol yaptın sen ondan haber ver, altyapı ne kadar yaptın

SIRADAKİ HABER

banner103