Sermin Balık’tan Hemşehrilerine Çağrı; ‘Sandıklara Gidin’

28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin önemine değinen 24. ve 27. dönem AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık Elazığlı hemşehrilerine seslenerek sandıklara gidin çağrısı yaptı.

Sermin Balık’tan Hemşehrilerine Çağrı; ‘Sandıklara Gidin’

24. ve 27. Dönem AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık medya grubumuzu ziyaret etti.

BALIK: VATANDAŞLARIMIZ SANDIKLARA GİDEREK OY KULLANSINLAR

28 Mayıs cumhurbaşkanlığı seçimleri ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Balık, “Vatandaşlarımıza bir duyuruda bulunmak, bir seslenmek istiyorum. Bir oydan bir şey olmaz demesinler. Herkes demokratik hakkını kullanmaya mutlaka sandığa gitsin. Evet; hava güzel, piknik zamanı belki köylerimizde iş zamanı ancak bu Türkiye’nin belki de önündeki yüz yılı belirleyecek bir seçim. Yüz yıllık vizyonunu belirleyecek bir seçim. Dolayısıyla ben vatandaşlarımızın hepsinden, Elazığlı hemşehrilerimin hepsinden hasetten sandıklara gidip demokratik haklarını kullanmalarını, oy haklarını kullanmalarını rica ediyorum. Evet çok önemli bir seçim. Çünkü biz bu seçim öncesinde biliyorsunuz ‘Türkiye Yüz Yılı’ mottosuyla çıktık. Gerçekten de buna inanarak çıktık. Türkiye’nin önümüzdeki yüz yılını belirleyecek bir seçim olacağını ve bundan sonraki iktidarın 5 yıllık yapacağı hizmetlerin Türkiye’nin yeni yüz yılı vizyonunu oluşturacağını düşünüyoruz. Bugüne kadar yaptıklarımız milletimiz tarafından teveccüh gördü. 21 yıl boyunca Sayın Cumhurbaşkanımız her seçimden bir öncekinden daha güçlenerek çıktı” ifadelerini kullandı.

BALIK: ELAZIĞ’IN 28 MAYIS’TAKİ SEÇİMDE DE TÜRKİYE’NİN İLK 5’İNE GİREBİLECEĞİMİZE YÜREKTEN İNANIYORUM

14 Mayıs seçimlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a büyük bir destek veren Elazığlılara teşekkür eden Balık, “Bizim yaptıklarımız ortada. 21 yılda Sayın Cumhurbaşkanımızın Türkiye için yaptıkları ortada. İktidarımızın projeleri ortada. Karşımızda bir de tek projesi ya da tek söylemi bizim yaptıklarımızı, yaptırmamak, yok etmek, yıktırmak, fabrikaları kullanmamak olan bir kitle var. Ya da bir karşı cenah var. Dolayısıyla vatandaşlarımız hizmet etmek isteyenle hizmete engel olmak isteyeni mutlaka ki görecektir. Biz milli bir duruş sergiledik. Biliyorsunuz; karşı taraf ta biz de ittifaklarla girdik. Biz milli bir duruş sergiledik. Bizdeki ittifakı milletimiz kurdu. 15 Temmuz gecesi bu ittifak sokakta kuruldu. Vatanını milletini seven herkesin ittifakıydı bu Cumhur İttifakı. Dolayısıyla bunun sandığa da yansıyacağına ben yürekten inanıyorum. Ben Elazığ’a ayrıca hemşehrilerimin hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çünkü gerçekten Sayın Cumhurbaşkanımıza teveccühlerini, sevgilerini gösterdiler. Türkiye sıralamasında, Cumhurbaşkanlığı yüzde sıralamasında Türkiye’de 13.’yüz. Ben bu Pazar yapacağımız 28 Mayıs’taki seçimde de Türkiye’nin ilk 5’ine girebileceğimize yürekten inanıyorum. Hemşehrilerimden de bunun desteğini istiyorum” şeklinde konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER