Işıkver: Her Perşembe Vatandaşımızı Dinleyeceğiz

MHP İl Başkanı Semih Işıkver, Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte, “vatandaşla buluşma” programı kapsamında her perşembe parti binasında, vatandaşların sıkıntılarını dinleyecek. İlk programı gerçekleştirdiklerini ifade eden Işıkver, “Vatandaşların sıkıntılarını dinlemek bizim asli vazifemiz” dedi.

Işıkver: Her Perşembe Vatandaşımızı Dinleyeceğiz

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Semih Işıkver, MHP Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte her Perşembe parti binasında “vatandaşla buluşma” programı düzenleyecek.

IŞIKVER: BUNDAN SONRA MÜTEMADİYEN GÖRÜŞMELER YAPACAKLAR

İlk programı gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkan Işıkver, “Meclis üyelerinin görevi zaten tabanla bütünleşmektir. Asli vazifelerinin bunun olmasının yanında bir de Elazığ’ın özel bir durumu var. Özellikle deprem sonrasında Elazığ’da şu anda bütün hanelerimizde birinci gündem bu var. Ya Elazığ yeni bir eve taşınmış yeni evinin problemleri ile ilgili sıkıntılarıyla ilgili çözüm arıyor ya da mevcut evinin yeniden yapılmasıyla ilgili planları var. Yani insanımız özellikle bu imar programıyla alakalı ciddi bir kafa karışıklığı yaşıyor. Ciddi bir tedirginlik yaşıyor. Tabi ki belediye meclis üyelerimiz bu hususta gerek belediyede gerek dışarıda insanımızla bütünleşme noktasında dertlerini dinleme noktasında inisiyatif kullanıyorlardır. Ama bunu daha kurumsal bir hale getirebilmek için bu Perşembe günleri Belediye Meclis üyelerimizle, Cuma günleri de yine kırsalda yaşayan vatandaşlarımızın problemlerini özellikle Elazığ Valiliği ile Özel İdaresi ile olan işlerinde yani devlet kurumlarıyla olan problemlerinin çözümünde işlerin hızlandırılması noktasındaki taleplerinde bizim arkadaşlarımız da bundan sonra mütemadiyen görüşmeler yapacaklar” ifadelerini kullandı.

IŞIKVER: VARLIK SEBEBİMİZİ YERİNE GETİRMEYE ÇALIŞIYORUZ

Asli vazifelerinin vatandaşları dinlemek olduğunu belirten Başkan Işıkver, “İnsanımız dediğim gibi genelde birinci öncelik imar, barınma, depremin yarattığı depremden sonra oluşan problemler birinci gündemimizi oluşturuyor. Tabi bunun yanında belediye ile valilik ile özel farklı programlar yaşayan vatandaşlarımız da var. Biz burada asli vazifemizi yerine getirmeye çalışıyoruz. Burada Milliyetçi Hareket Partisi aslında özel bir şey yapmıyor. Bizim zaten görevimiz bu. Şu anda da görevimizi, varlık sebebimizi yerine getirmeye çalışıyoruz. İnşallah hayırlı olur” şeklinde konuştu.

IŞIKVER: TÜM SORUNLARLA İLGİLENMEYE ÇALIŞIYORUZ

İl Başkanı Işıkver, “İnsanımızın genel manadaki istekleri hep aynı şeyi söylüyoruz ama bir barınma iki yeniden yer yapma noktasında yeni bir haneye kavuşma noktasındaki istekleri, talepleri diğer talepleriyle zaten biliyoruz. Her zaman istihdamla ilgili talepler gelir. Her zaman farklı taleplerle partimize gelen, belediye meclisimize, il genel meclisimize müracaat eden insanlar olur. Yine kırsalda köylerinin yolları ile ilgili gelenler var. Alt yapısıyla ilgili gelenler var. İçme suyu problemi yaşayıp yine partimize kadar gelenler var. Hepsiyle ilgilenmeye çalışıyoruz. Gücümüz nispetinde çözmeye çalışıyoruz. Çözebildiklerimizi anında çözüyoruz. Çözemediklerimizle ilgili de yine dönüş yapıyoruz” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Muhsin
Muhsin - 3 hafta Önce

Bunlar Elazığ’a tarih boyu hep zararlı oldu, kültür şehri Elazığ’ın adını nahoş şekilde anılmasına sebep oldu. Elazığ bunlardan dolayı hep göç verdi Elazığın huzuru bunlar nedeniyle bozuldu.

Adil
Adil - 3 hafta Önce

“GÖLGE ETMEYİN BAŞKA İHSAN İSTEMEYiZ”...

Mesut
Mesut - 3 hafta Önce

İktidar desen değil Muhalefet partisi hiç değil sorunları çözmeside mümkün değil, sorunlar var demesi hiç mümkün değil , MHP de bu şehirde hızla eriyor

Günün Sorusu
Günün Sorusu - 3 hafta Önce

Depremden Sonra hemen her parti lideri ilimizi ziyaret etmişken İlimize gelmeyen Parti Lideri kimdir? Şimdi ikinci soru MHP nin Elazığ'ın şu şu sorunları var diye açıklama yaptığını duyanınınız oldu mu?

Savaş
Savaş - 3 hafta Önce

Çayınızı demleyin kendi kendinize oturun birbirinizi dinleyin ...sayenizde ÜLKÜCÜ de kalmadı ...geçmiş olsun ..

.
. - 3 hafta Önce

İktidar değilsin.Elazığ milletvekillin yok. Ne sorununu dinliyorsun? Nasıl çözeceksin?

Dostlar Alışverişte Görsün
Dostlar Alışverişte Görsün - 3 hafta Önce

Parti olarak Elazığ'ın ne sorunu var bilmiyormusunuz, siz halkın içinde değilmisiniz ki çağırıp dinliyorsunuz. Haydi dinlediniz ne yapabileceksiniz, sorunu çözmek bir yana sorun var bile diyemezsiniz

Hahaha hu hu hu
Hahaha hu hu hu - 3 hafta Önce

En iyi bildiğin şey..!!!


SIRADAKİ HABER

banner7