Sivrice’de Toplu Açılış Töreni Gerçekleştirildi

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım ve beraberindeki heyetin bir diğer durağı Sivrice ilçesi oldu. İlçede bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunan heyet daha sonra Sivrice Belediyesi tarafından gerçekleştirilen toplu açılış törenine katıldı.

Sivrice’de Toplu Açılış Töreni Gerçekleştirildi

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım ve beraberindeki heyetin bir diğer durağı Sivrice ilçesi oldu.

Heyet Sivrice Belediyesi tarafından Belediye hizmet binası, Belediye araç park, Belediye kültür ve kongre merkezi, Kır düğün salonu, Belediye bakım- onarım atölyesi, Karaçalı su deposu, Akpınar su deposu ve derin kuyusu, Kentsel dönüşüm, Doğalgaz, Mobil tahsilat aracı, Mezarlık düzenleme istinat duvarının toplu açılış törenine katıldı.

GÜNDOĞAN: SİZ DEĞERLİ HEMŞEHRİLERİMİZİ DÜŞÜNDÜK

Toplu Açılış Töreninde konuşan Sivrice Belediye Başkanı Turgay Gündoğan, “Daha depremin yaralarını sarmadan yaşanan pandemi süreci… yorulduk, yıprandık, üzüldü ama vazgeçmedik. Her kriz bir fırsattır diyerek bu olumsuzlukları birer fırsata çevirmek istedik. Attığımız her adımda aldığımız her kararda ilçemizi ve siz değerli hemşehrilerimizi düşündük, gençlerimizin, evlatlarımızın geleceklerini düşündük. Onlara hem ekonomik hem de sosyal anlamda Sivrice inşa etmek için var gücümüzle çalıştık, çalışmaya da devam ediyoruz. Yılmadan, yorulmadan çalışacağız. Asla yorulmayacağız. Çünkü biz bu makama hizmet için talip olduk. Biz bu makama ilçemizin refahı ve geleceği için talip olduk. Halk için çalışmak, hak için çalışmaktır diyerek Allah rızası için talip olduk. Biz bu makama Hazar Baba Dağı, Hazar Gölü için talip olduk. Aziz şehrin eşsiz ilçesi Sivrice’mizi daha güzelleştirmek için talip olduk” ifadelerini kullandı.

FENDOĞLU: SİVRİCE DOĞU ANADOLU’NUN BODRUM’U OLMA YOLUNDA HIZLA İLERLEYECEKTİR

MHP Malatya Milletvekili MKYK Üyesi Mehmet Fendoğlu, “Bugün görüyoruz ki çok güzel şeyler yapılmış. Başta belediye başkanımız olmak üzere yepyeni bir Sivrice yapmışlar, yepyeni bir cazibe merkezi yaratmışlar. Burası tamamen bittiği, hayallerine temayül ettiği bir ilçe konumuna gelirse eğer Doğu Anadolu’nun Bodrum’u olma yolunda hızla ilerleyecektir” şeklinde konuştu.

YILDIRIM: HİÇ AKLIMA GELMEZDİ Kİ BEN SİVRİCE’YE GİDECEĞİM VE ORADA BİNALAR YAPILACAK

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım, “Biz Sivrice’nin yerle bir olmuş halini de gördük. Sivrice’nin imar edilmiş halini de Cenap-ı Allah bize gösterdi. Hiç aklıma gelmezdi ki ben Sivrice’ye gideceğim ve orada binalar yapılacak ve onun açılışına katılacağız. O da Cenap-ı Allah’ın bize bir lütfu oldu” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2021, 18:38

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Takaut
Takaut - 1 yıl Önce

100 tane adam dizilmis mezarlik duvari acilisi yapmis. Sayilan acilisi yapilan yerlerde 1 tane adama istihdam saglayan bir sey varmi. Şova gelince ustumuze yok okadar ki kurdele yetmemis

Takaut
Takaut @Takaut - 1 yıl Önce

1. Yazdiklarimi anlamaya senin kapasiten yetmez. Sen git ahaber izle
2.türkçeden bahsedik fransizca kelime kullaniyorsun.
3. Devleti eleştirmek baska bir sey onu yöneteni eleştirmek başka birsey.
4. Almanya daki akrabalarini tanimiyorum selamini iletrmeyecegim muhtemelen sizinkiler ermenistandadir oraya bak.
5. Tutusan senin ve senin gibilerin bir tarafidir. Yavas yavas belli oluyor.

mısto
mısto @Takaut - 1 yıl Önce

Senin neren böyle tutuşmuş? Elazığ da ne oli ne olmi sana ne? Sen işine bak, lo! Almanyaya selamlar ve ayrıca türkçe gramatiğini öğren sonra devleti kötülersin, ok?

Bozo23
Bozo23 - 1 yıl Önce

Körler sağırlar birbirini ağırlar.

:(
:( - 1 yıl Önce

La olum hiç boşuna serveti hiç etmeyin. Oturun yerinizde paranız cebinizde kalsın. Bizim millet RTE ye tapıyor öyle ki Allah korkusunun da sevgisinin de önünde RTE tutkusu var. Hiç bir şey yapmasanız da %50 oy garanti. Boşa yorulmayın.

Vatandaş
Vatandaş - 1 yıl Önce

Bahçeli neden gezmiyor

Vefa
Vefa - 1 yıl Önce

Hoş geldin Yaşar Başkan.Yalniz il başkanına söyle,bu hareketin 70 li yıllarda o kutlu mücadelesini veren lerden tek kişi orada görünmüyor,bu ahde vefasızlık tır.Sen site de baskanken orada kalan ülkü devi gardaslarimizi bugün tanıyan yok.Oysa hepimiz Allah'a şükür, dimdik ayaktayız ve aynı heyecanı yaşıyoruz.Selam ve Dua ile.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109