Son Başbakan Binali Yıldırım'ın Elazığ Programı Belli Oldu

22 Aralık Pazar günü Elazığ’a gelecek olan TBMM Eski Başkanı, AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım’ın Elazığ programı belli oldu.

Son Başbakan Binali Yıldırım'ın Elazığ Programı Belli Oldu

TBMM Eski Başkanı, AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Elazığ’a geliyor.

AK Parti Elazığ İl Danışma Meclis Toplantısı’na katılmak için Elazığ’a gelecek olan TBMM Eski Başkanı, AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım’a; AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Adana Milletvekili Jülide Sarıeroğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Dr. Leyla Şahin Usta ve AK Parti MKYK Üyesi, İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş eşlik edecek.

TBMM Eski Başkanı, AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım’ın Elazığ programı belli oldu.

MİLLETVEKİLİ YILDIRIM’IN ELAZIĞ PROGRAMI ŞU ŞEKİLDE;

22 ARALIK PAZAR GÜNÜ

11:30 - İPEKYOLU GENÇLİK MERKEZİ’Nİ ZİYARETİ

12:30 - KÖMÜRHAN KÖPRÜSÜ VE TÜNELİ İNCELENMESİ

13:45 - ELAZIĞ’A HAREKET

14:30 - AK PARTİ İL DANIŞMA MECLİS TOPLANTISI

16:00 - FIRAT ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ AÇILIŞI

16:45 - FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ BULUŞMASI

18:00 - AKŞAM YEMEĞİ

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2019, 16:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
Alp
Alp - 2 yıl Önce

Elazığ ın ve Elazığlının dostu, Elazığspor un gerçek sahibi bir babayiğit geli. Size tepki gösterecek nefisli hemşerilerimiz kalmadı maalesef. Gelin cakanızı satın gidin.

Kenan
Kenan - 2 yıl Önce

Sayın Binali Yıldırım Babayiğit ise AKP tarafından söz verilipte yapılmayan Pertek köprüsünü neticeye bağlar Bölgeye en büyük hızmeti gerçekleştirmiş olur,,,,, Bilal’i beyin isterse bu işe gücü yeter artar....

Mesut
Mesut - 2 yıl Önce

Bu ziyareti fırsata çevirip Pertek Köprüsü sözünü almak lazım.

Mehmet
Mehmet - 2 yıl Önce

Sayın Yıldırım, bence Kömürhan köprüsü yerine memleketi Elazığ ile aradaki mesafeyi 2,5 saate düşürecek Pertek köprüsü için, Pülümür Tüneli için,Tunceli Erzincan Karayolu için katkı verse kendisine şükran duyarız. Elazığ da nerdeyse ulaşım yatırımları her nedense Kömürhan, kuzeyçevreyolu, Havalimanı köprülü Kavşağı,Güneyçevreyolu bağlantı yolları ve kavşakları gibi sürekli gecikiyor. Son Başbakanımız ve Ulaşım konusunun gelmiş geçmiş en başarılı ismi olan bu kıymetli büyüğümüzden bir vatandaş olarak Elazığın ulaşım sorunlarının çözümüne katkı sağlaması temel dileğimizdir. Ziyaretinin hayırlara ve ilimiz adına kazanımlara vesile olması temennisiyle Hoşgeldiniz.

Harpurlu
Harpurlu - 2 yıl Önce

Bu Sayın Binali beyin programında üniversite ziyareti var... komşuda iki üniversite var bizde tek .... Hukuk Fakülteasi ile Eczacılık fakülteleri için yardım istemeli isterse yapar...

Kral 23
Kral 23 - 2 yıl Önce

Hani stadı yapacsktın binali bey Elazığı kandırın inanmayın bu adma Elazığsporu kullandın yazık

SIRADAKİ HABER

banner103