Taraftarlar, Güçlü Bir Yönetim İstiyorlar

Elazığspor’un Pendikspor beraberliğinin ardından 3. Lig’e düşmesiyle birlikte yeni sürecin nasıl işleyeceği merakla bekleniyor. Mevcut yönetimin kongre kararı alıp bırakmasını isteyen taraftarlar, şehrin paydaşlarının da içerisinde olduğu güçlü bir yönetimle bordo beyazlı kulübün tekrar eski günlerine dönmesini istiyorlar.

Taraftarlar, Güçlü Bir Yönetim İstiyorlar

Elazığspor’un Pendikspor beraberliğiyle ligin bitimine bir hafta kala 2. Ligden 3. Lige düşmesinin arından yeni sürecin nasıl işleyeceği konusunda kamuoyunun beklentisi var.

Sosyal medya hesaplarından tepkilerini dile getiren Elazığlılar, mevcut yönetimin kongre kararı alıp görevi bırakması gerektiğini belirtirlerken, şehrin paydaşlarının da içerisinde olduğu güçlü bir yönetimle bordo beyazlı kulübün tekrar eski günlerine döneceğine dair umutları ve beklentileri var.

Elazığspor’un aslında geçtiğimiz sezon küme düştüğünü ancak depremden dolayı haklarını dondurarak ligde kaldığını belirten Elazığspor taraftarları, geçen sezondan buyana değişen bir durumun olmadığını ve bordo beyazlı takımın bir yıl gecikmeli olarak küme düştüğünü ve bunun da geçen sezondan belli olduğunu dile getirdiler.

Elazığspor’un mevcut yönetimle kapanma noktasına geldiğini belirten taraftarlar, bir an önce belediye başkanı Şahin Şerifoğulları öncülüğünde şehrin paydaşlarının da yer alacağı güçlü bir yönetim oluşturularak Elazığspor’u bulunduğu yerden üst liglere taşımak için gayret gösterilmesi gerektiğini belirttiler.

banner107
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yorum23
Yorum23 - 2 hafta Önce

Selçuk yapışmış koltuğa yardım eden yok diyordu bırakırsam takım küme düşer diyordu bırakmadın da ne oldu bre gafil biran önce selçuk ve yönetiminden kurtulmalı güçlü bir yönetim kurulmalı parolada rahmetli hamza başkan dönemindeki gibi 3 2 1 olmalı.

Nihat
Nihat @Yorum23 - 2 hafta Önce

Bu herifi Süleyman Selmanoğlu Elazığın başına bela etti

:(
:( @Yorum23 - 2 hafta Önce

Ne yeni yönetimi. Binbir zahmetle ekip kuracan sonra da oturup Selçuğa ve açtırdığı icra dosyalarına bu şehrin parasını aktaracan. Kim bunu kabul eder. Hayal kurmayı bırakın. Daha önce de seçim ayağına uyuttular Elazığ’ın ileri gelen tarla fareleri.

:(
:( - 2 hafta Önce

Arkadaş siz hala Elazığspor dan ne bekliyorsunuz. Bitti artık bu takım bitti. Anlayın artık. Bu kulübün borcu Selçuk ve birlikte çalıştığı menejerlerin türlü oyunlarla kulübe koyduğu ve koydurduğu icralardır. Yoksa elektrik faturasını bile ödeyemeyen kulüpte Selçuk Cengiz Öztürk ün işi ne. Elazığ kirli basını söyleyemez ama maalesef KRAL ÇIPLAK. Kendinize yeni bir yerel takım bulun.

Temlikler icralar ne olacak
Temlikler icralar ne olacak - 2 hafta Önce

Selçuk bu takımı geçim kaynağı haline getirmiş kendisi bıraksada temlikleri devam eder. Bu takım dan Selçuk ve adamları temliği kaldırmadıkça kimse yönetim oluşturmaz

Kral 23
Kral 23 - 2 hafta Önce

Selçuk çaldı çalmaya devam yazik elazıga yeni ve güclü yonetim lazim yoksa kapanır takım

Ertan DENİZ
Ertan DENİZ - 2 hafta Önce

Selçuk tesisleri çiftliği gibi kullanıyor. Alemler masalar vs vs. Siz olsanız böyle bir çiftliği bırakıp gidermisiz. Rlamanşar hizmette yeme bedava içme bedava yatma bedava............. Bedeva

Yunus emre
Yunus emre - 2 hafta Önce

Seneye de bal Ligi'nde çokta kasmaya gerek yok. Alternatifleri değerlendirilsin

Sararan Yapraklar
Sararan Yapraklar - 2 hafta Önce

Şeref,haysiyet ve namus yoksunu Selçuk,egosunun kurbanı etti bu güzelim kulübü.İki dünyada da bu taraftarın ahı yakasını bırakmasın,yüzü gülmesin hiçbir zaman.

Kubilay
Kubilay @Sararan Yapraklar - 2 hafta Önce

Elazığspor siyaset üstü herkesin ortak paydası iken Selçuk bunu da tahrip etti. Sataşmadığı adam kalmadı. Üstelik destek vermeyenlere değil verenlere hep saldırdı.

Cebrail YILDIRIM
Cebrail YILDIRIM - 2 hafta Önce

Taraftarı dinleyen olsaydı bu zamana kadar bu gün bu durumda olmazdık...


SIRADAKİ HABER

banner103