Tarım Deklarasyonu Süreci Cumhurbaşkanlığına ve Tarım Bakanlığına İletilecek

Elazığ STK platformu, Şehir Meclisi ve Çiftçi Der tarafından hazırlanan tarım deklarasyonu cumhurbaşkanlığına ve tarım bakanlığına sunulacak.

Tarım Deklarasyonu Süreci Cumhurbaşkanlığına ve Tarım Bakanlığına İletilecek

Elazığ STK Platformu, Şehir Meclisi ve Çiftçi Der tarafından hazırlanan Tarım Deklarasyonundaki son durum paylaşıldı.   

Çiftçi - Der Başkanı Ergün Aslan, hazırladıkları Tarım Deklarasyonunun ülke çapında yürütülmesi halinde ekonomiye ciddi bir girdi sağlayacağını belirtti.  

Başkan Aslan, “STK platformumuz ile şehir meclisimiz ile, kent konseyimiz ile beraber ve biz Çiftçi Der olarak bir tarım deklarasyonu hazırlamıştık. Takım deklarasyonumuz üçüncü yılına girdi. Yaşayan canlı bir süreç oldu. Ve bu süreç ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Tarım Bakanlığımıza ve Cumhurbaşkanlığımıza Tarım deklarasyonumuzu ve deklarasyonu görüşmek için randevu taleplerimizi ilettik” dedi.

STK Platformu Dönem Sözcüsü Zafer Aksuoğlu, Tarım Deklarasyonunu Cumhurbaşkanlığına ve Tarım Bakanlığına sunacaklarını ve taleplerini ileteceklerini söyledi.

Dönem Sözcüsü Aksuoğlu, “Bizde ülkemizin ve ilimizin tarımda kendi kendine yetebilmesi noktasında çalışmaları son sürat devam ettirme çalışıyoruz. Bu projeleri üreterek şehrimizi ve ülkemizin tarım noktasında gerçekten kendine yetebilecek ülke haline gelmesini istiyoruz” dedi  

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109