Tarım İl Müdürlüğü Binası Mevcut Yerinde Yapılacak!

AK Parti Elazığ Milletvekilleri ve Elazığ Belediye Başkanı Zübeyde Hanım Caddesi üzerinde yapılması istenilen Tarım İl Müdürlüğü hizmet binasının mevcut yerinde yapılacağını açıkladılar.

Tarım İl Müdürlüğü Binası Mevcut Yerinde Yapılacak!

İlk kez Kanal Fırat Televizyonu ve elazigsonhaber.com İnternet Haber Sitesi'nin gündeme getirdiği Tarım İl Müdürlüğü hizmet binasının Zübeyde Hanım Caddesi’ndeki Viroıloji Parkı’nın üst tarafına yapılmak istenmesi konusu tartışmalara neden olmuştu.

Şehir trafiğini olumsuz yönde etkileyecek olan ve o bölgedeki kurum müdürlüklerinin il dışına taşınması hayaline engel olacak olan bu istek akıl tutulması olarak yorumlanmıştı.

Tartışmalara neden olan konuyla ilgili AK Parti Elazığ Milletvekili, MKYK Üyesi ve Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Metin Bulut, AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ ve Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları son noktayı koydu.

BULUT: HİZMET BİNASI MEVCUT YERİNDE İNŞA EDİLECEKTİR

AK Parti Elazığ Milletvekili, MKYK Üyesi ve Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Metin Bulut, “Zübeyde Hanım Caddesi üzerinde kamu binalarının inşa edilmemesi noktasında hassasiyetle yürüttüğümüz çalışmalar sonucunda Tarım İl Müdürlüğü Hizmet binası mevcut yerinde inşa edilecektir. Mevcut yerinde yapılacak “Tarım İl Müdürlüğü Hizmet Binası” şehrimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

BALIK: TARIM İL MÜDÜRLÜĞÜ HİZMET BİNASI, MEVCUT YERİNDE İNŞA EDİLECEKTİR

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, “Zübeyde Hanım Caddesi üzerinde, kamu binalarının inşa edilmemesi noktasında hassasiyetle yürüttüğümüz çalışmalar sonucunda, Tarım İl Müdürlüğü Hizmet Binası, mevcut yerinde inşa edilecektir. Mevcut yerinde yapılacak “Tarım İl Müdürlüğü Hizmet Binası” şehrimize hayırlı olsun” diye konuştu.

AĞAR: MEVCUT YERİNDE YAPILACAK

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, "Zübeyde Hanım Caddesi üzerinde kamu binalarının inşa edilmemesi noktasında hassasiyetle yürüttüğümüz çalışmalar sonucunda Tarım İl Müdürlüğü Hizmet binası mevcut yerinde inşa edilecektir. Mevcut yerinde yapılacak “Tarım İl Müdürlüğü Hizmet Binası” şehrimize hayırlı olsun” ifadelerine yer verdi.

DEMİRBAĞ: MEVCUT YERİNDE İNŞA EDİLECEKTİR

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, “Zübeyde Hanım Caddesi üzerinde, kamu binalarının inşa edilmemesi noktasında hassasiyetle yürüttüğümüz çalışmalar sonucunda, Tarım İl Müdürlüğü Hizmet Binası, mevcut yerinde inşa edilecektir. Mevcut yerinde yapılacak “Tarım İl Müdürlüğü Hizmet Binası” şehrimize hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

ŞERİFOĞULLARI: MEVCUT YERİNDE İNŞA EDİLECEKTİR

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, “übeyde Hanım Caddesi üzerinde, kamu binalarının inşa edilmemesi noktasında hassasiyetle yürüttüğümüz çalışmalar sonucunda, Tarım İl Müdürlüğü Hizmet Binası, mevcut yerinde inşa edilecektir. Mevcut yerinde yapılacak “Tarım İl Müdürlüğü Hizmet Binası” şehrimize  hayırlı olsun”  dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2021, 04:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ggggg
Ggggg - 1 yıl Önce

Daha bir kaç ay önce sessiz sedasız biten DSİ binası ve lojmanı yapılırken sonhaber ve milletvekilleri neredeydi peki

Ali
Ali - 1 yıl Önce

İl müdürü sizden habersiz viroloji parka bina yapma Oluru alıyorsa siz nasıl vekilsiniz. Şehrinizden haberiniz yok medyadan elazigda olup biteni öğreniyorsunuz. Elazığ a elazigliya bu kadar uzaksınız şimdi pes pese açıklama yapıyorsunuz.

Ahmet Yeni
Ahmet Yeni - 1 yıl Önce

Eşeği kaybedip sonra bulduk diyorlar. Orada yapan siz tepkiler gelince vaz geçip hayırlı olsun diyen siz. milletle alay etmeyin lütfen.

Nihat
Nihat @Ahmet Yeni - 1 yıl Önce

Şimdi bu kurum müdürünün ne olduğu ortaya çıktı. Yani bu bakış açısı ve kapasiteye sahip biri ilin tarımına nasıl hizmet veriyor birde ona bakmak lazım, bu müdürlerin tamamını bu vekiller oraya oturtuyor. Bu kadar çok sorunu olan ve gündemi olan memleketin gündem bile olmaması gereken konulara zaman ayırması enerji sarfetmesine yazık değil mi?

Gagkoş23
Gagkoş23 - 1 yıl Önce

Hani 4 metre derinlikte su vardı.ne oldu o suya birden kurudu sanırım.

Gggg
Gggg - 1 yıl Önce

Milletvekilleri madem şehir dışına taşınması durumu var neden DSİ binası ve lojmanları yapılmasına ses çıkarmadınız müdahale etmediniz

Mihenk
Mihenk - 1 yıl Önce

Kendileri çalıp kendileri oynuyor sanki iktidar başkası kendileri de zafer kazanmış muhalefet gibi poz vermişler valla tuzu bile kokuttular bunlar

Alperen BOZKURT
Alperen BOZKURT - 1 yıl Önce

İyi ki tüm vekiller kopyala yapıştır mesaj atmışlar. Bu sayede Zülfü Abe bu işlere kafa yormadan mesaj yollamış.

Fatih
Fatih - 1 yıl Önce

Olması gereken buydu zaten. Bir hamle yapıp o mahalleden çıkmayı denediler zaten kimse sesini çıkarmıyor gideriz dediler ama bu defa halkın tepkisi büyük oldu.


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109