Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü 596 İşçi Alacak

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM) işçi alımı yapılacağını duyurdu. Yayımlanan ilana göre, 100’ü sürekli, 496’sı geçici olmak üzere TİGEM’e 596 işçi alımı yapılacak. Peki, TİGEM işçi alımı başvurusu nasıl yapılır? TİGEM sürekli ve geçici işçi alımı için başvuru şartları neler? İşte TİGEM işçi alımlarıyla ilgili detaylar…

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü 596 İşçi Alacak

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü ( TİGEM ) bünyesine 596 personel alımı için başvuruları İŞKUR aracılığı ile yapacak.

TİGEM SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

*Askerlik ile ilişiği olmamak.

* "B, B1, C, C1, D, D1, F, G " Sınıfı Sürücü Belgelerinden birine sahip olmak

* İlanın yayımlandığı tarih itibariyle en az 2 yıl süreyle bu meslekte çalıştığını; SGK’dan hizmet bildirim cetveli dökümü, çalışma belgesi, bonservis belgelerinden en az birisi ile belgelendirmek.


*Öğrenim seviyesi bakımından;

Teknik ve Endüstri Meslek Liselerinin; Motorlu Araçlar Teknolojisi, Otomotiv Elektromekanik Dalı, İş Makinaları bölümü, makine bakım onarım bölümü, motor işleri bölümü, Tarım Teknolojileri Tarım Alet ve Makinaları bölümü mezunu olmak veya dengi mesleki öğretimlerden mezun olduğuna dair belgeye sahip olmak.

Diğer Orta öğretim mezunu olanlardan; konusu ile ilgili M.E.B. veya ilgili Bakanlık onaylı sertifikası veya bonservisi, Tamir Bakım - Onarım kursu sertifikası, Çıraklık Eğitim Merkezinden traktör tamircisi Ustalık veya Kalfalık belgelerinden en az birisine sahip olmak, veya yasa gereği Mesleki Yeterlilik Belgesi gerektiren işlerde, söz konusu belgeye sahip olmak.

TİGEM sürekli ve geçici işçi alımlarının detayları https://kamuilan.ailevecalisma.gov.tr/ adresi üzerinden paylaşıldı. Aşağıdaki linke tıklayarak TİGEM sürekli işçi alımının detaylarına ulaşabilirsiniz.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
İbrahim Songul
İbrahim Songul - 3 yıl Önce

Mühterem Genel Müdürüm Bu Tigeme Canını Veren Emeklilerin. İlk Başta Onların Çocoklarını Daha İyi Verim Alırsınız Yanlız Benim Senden Ricam Sizin Danışmanız Tigemi İyi Biliyorum Biliyorsa eyvala Ve Adeletli İlkeli Bir Alım Olsun Gürevinizde Başarılar Diliyorum Selam Ve Duayla Tigemden İbrahim Songül Biz Tigemi Ve Bu Ülkeyi Candan Sevdik Genel Müdürüm Ve Ekibi

İbrahim Songul
İbrahim Songul - 3 yıl Önce

Düzeltme Yapıyorum Demek İstediğim Tigemden Emekli Olanların Çocoklarını Alın Cenabi Allah Tigem De. GÜZEL Porojeler Üretmenizi Siz Zatı Alinniz Ve Ekibinize Nasip Etsin Genel Müdürüm Sayğı Ve Sevgiler Tigem Emeklerinde İbrahim Songül.
.

SIRADAKİ HABER

banner137