Telafi Eğitimleri Haziran Ayı İtibarıyla Başlıyor

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Twitter'dan yaptığı paylaşımda "Eğitimde telafi uygulamasına hazırız. Büyük ve kapsamlı bir telafi süreciyle; akademik, sosyal duygusal ve fiziksel alanda olumsuz etkileri ortadan kaldıracağız. Haziran ayı itibarıyla başlayacağımız çalışmalar 2021-2022 eğitim yılını da kapsayacak" dedi.

Telafi Eğitimleri Haziran Ayı İtibarıyla Başlıyor

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk sosyal medya hesabından yeni eğitim-öğretim dönemiyle ilgili açıklama yaptı. Selçuk, "Eğitimde telafi uygulamasına hazırız" ifadelerini kullandı.

ÇALIŞMALAR ÖNÜMÜZDEKİ EĞİTİM YILINI DA KAPSAYACAK

Bakan Selçuk paylaşımında, "Eğitimde telafi uygulamasına hazırız. Büyük ve kapsamlı bir telafi süreciyle; akademik, sosyal duygusal ve fiziksel alanda olumsuz etkileri ortadan kaldıracağız. Haziran ayı itibarıyla başlayacağımız çalışmalar 2021-2022 eğitim yılını da kapsayacak." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2021, 17:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
bir nesil kayıp
bir nesil kayıp - 4 ay Önce

çocuklar telef oldu bir yıldan fazla kayıp var. telafi gibi güzel sözlerle bu olmayacak...boşu boşuna okulları kapattılar...gavurdan gelecek dövize geleceğimiz olan çocuklarımızı kurban ettiler...gavurun dövizi herşeyden önemliymiş demek ki..

SIRADAKİ HABER

banner103