Temsilcilerimizin Maçlarını Yönetecek Hakemler Açıklandı

Temsilcilerimiz Elazığspor ve Elazığ Karakoçan takımlarının hafta sonu oynayacağı karşılaşmaları yönetecek hakemler açıklandı.

Temsilcilerimizin Maçlarını Yönetecek Hakemler Açıklandı

Türkiye futbol federasyonu merkez hakem kurulu, temsilcilerimiz Elazığspor ve Elazığ Karakoçan takımlarının hafta sonu oynayacağı karşılaşmaları yönetecek hakemleri açıkladı.

Merkez Hakem Kurulu’ndan yapılan atamalara göre Elazığspor’un 14 Kasım Pazar günü saat 13.00’te Doğukent Stadı’nda Hendekspor’la oynayacağı maçı Mersin Bölgesi’nden C Klasman Hakemi Ali Rıza Altunnbakır yönetecek.

Altunbakır’ın yardımcılıklarını Mersin Bölgesinden Mehmet Saldıraner ile Kahramanmaraş Bölgesinden Yunus Yıldız yapacak. Müsabakanın 4. Hakemi ise yine Mersin Bölgesi’nden Sevgi Ölez olacak.

Mavi-Beyazlı Temsilcimiz Harput Dibek Elazığ Karakoçan Futbol Kulübünün 13 Kasım Cumartesi günü saat 13.00’te Çarşamba Şehir Stadında Çarşambaspor ile oynayacağı maçı ise Kayseri Bölgesinden C Klasman Hakemi Ramazan Haymana yönetecek.

Haymana’nın yardımcılıklarını Ankara Bölgesinden Çağlar Mehmet Uludağ ile Yakup Keçeci yapacak. Karşılaşmada 4. Hakem olarak ise Çankırı Bölgesi’nden Kerim Çataklı görevlendirildi.

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2021, 22:22

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109