TÜGVA 8 Nisan’da Meydanlara İniyor

Türkiye Gençlik Vakfı, Yeni Nesil Gençlik Hareketi’nin bir parçası olarak geleceğe cüret etmeye, istikrarlı ve güçlü bir Türkiye’nin hayaline kavuşmasına, yarınlara bugünden birlik içinde bir mesaj bırakmak için 8 Nisan Cumartesi günü saat 15.00’de Elazığ Demokrasi Meydan’ında buluşuyor.

TÜGVA 8 Nisan’da Meydanlara İniyor

Türkiye Gençlik Vakfı olarak, “Yaş 18 Evet” sloganıyla yola çıkarak, yeni nesil gençliğin enerjisi, hızı ve dinamizmiyle iyilik odaklı işler yapan, deneyimlerini paylaşan, halkın ve özellikle gençlerin özne olduğu, hem seçtiği, hem seçildiği, hem de yargılayabildiği bir Cumhurbaşkanlığı Sistemi’ne geçiş sürecine destek oluyor.

Bu geçiş sürecinde aktif rol oynayarak; bölgemiz, ülkemiz ve nesillerimizin geleceğine katkı sağlayacağımıza inandığımız için 8 Nisan Cumartesi günü saat 15.00’de Elazığ Demokrasi Meydan’ında ülkemizin gençliği olarak, ‘TÜRKİYE İÇİN EVET’ yürüyüşü gerçekleştirecektir.

Gençliğin enerjisinin meclise hız katacağını belirten Türkiye Gençlik Vakfı Elazığ İl Temsilcisi Mustafa Şerifoğulları, 8 Nisan Cumartesi günü saat 15.00’de Elazığ Demokrasi Meydanında yapılacak olan "TÜRKİYE İÇİN EVET" yürüyüşe tüm halkımızı davet etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103