Türkiye-Tacikistan Çevrimiçi Ticareti Geliştirme Stratejisi Ve İş Fırsatları Semineri Gerçekleştirilecek

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ile TradeValley arasında protokol imzalandı. Bu kapsamda Türkiye-Tacikistan Çevrimiçi Ticareti Geliştirme Stratejisi ve İş Fırsatları Semineri gerçekleştirilecek.

Türkiye-Tacikistan Çevrimiçi Ticareti Geliştirme Stratejisi Ve İş Fırsatları Semineri Gerçekleştirilecek

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ile TradeValley arasında imzalanan işbirliği protokolü çerçevesinde “Türkiye-Tacikistan Çevrimiçi Ticareti Geliştirme Stratejisi ve İş Fırsatları” Semineri Tacikistan Büyükelçisi, Başkonsolosu, DEİK Konsey Başkanı, TÜRKONFED İnternational Yönetim Kurulu Başkanının katılımı ile webinar üzerinden gerçekleştirilecek.

SEMİNER İHRACATÇI FİRMALAR İLE KONUYA İLGİ DUYAN TÜM KESİMLERE AÇIK

Elazığ TSO Ticaret ve Sanayi Odası ile TradeValley Dış Ticaret Firması ile imzalanan protokol çerçevesinde ilimiz ihracatının artırılması ve firmalarımızın e-Ticaret ile dış ticarete yönlendirilmesi kapsamında etkinlikler devam ediyor.

Türkiye-Tacikistan Çevrimiçi Ticareti Geliştirme Stratejisi ve İş Fırsatları Semineri 24 Şubat Çarşamba günü saat: 14.00-15.30 arasında webinar üzerinden gerçekleştirilecek.

Moderatörlüğünü Belgin Güven ile Güçlü İlalmak’ın yapacağı seminere konuşmacı olarak, Tacikistan Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Mahmadali Rajabiyon, Tacikistan Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Murod Saidzoda, DEİK Türkiye-Tacikistan İş Konsiye Başkanı Cihangir Fikri Saatçioğlu, TÜRKONFED İnternational Yönetim Kurulu Başkanı Burak Pehlivan katılacaklar.

Başta Elazığ TSO İhracatçı Üyeleri olmak üzere, tüm Oda üyeleri ve konuya ilgi duyanların katılımına açık olacak seminer kayıt linki: tradevalley.com/webinar üzerinden gerçekleştirilecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7