TÜRSAB’dan “Marmaris kazası” açıklaması

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Harput Bölgesi Yönetim Kurulu Üyesi Şayan Baysal, Marmaris’teki kazayla ilgili konuştu ve vatandaşları kaçak turlara karşı uyardı.

TÜRSAB’dan “Marmaris kazası” açıklaması

Baysal, ayrıca 17 haziran tarihinde yapılacak olan Enformasyon memurluğu kayıtları ve müracaatları ile ilgili de bilgiler verdi.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Harput Bölgesi Yönetim Kurulu Üyesi Şayan Baysal,’’ Elazığ ilinde üçüncü kez gerçekleştireceğimiz enformasyon memurluğu kayıtları ve müracaatları için sizi bilgilendirmek istiyorum .  Seyahat acentaları açmak ve çalıştıra bilmek için bu belge şart. Bu sınav ilimizdekiler için özel olarak açılacaktır. Bir iş imkanı sağlamaktadır. Sınav Türkçe ve İngilizce olmak üzere 2 kısımdan oluşuyor. Türkçe sınavından 70 alan İngilizce sınavına girebiliyor ve başarıyı tamamladıktan sonra bu belgeye hak kazanmış olacaktır. Türkçe sınav soruları turizm ile ilgili ve genel kültür ağırlıklı olacak. 17 Haziran 2017 tarihinde yapılacak. 15 Haziran tarihine kadar başvuru yapabilecekler ‘’dedi. 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137